Grzegorz Braun o segregacji sanitarnej

Grzegorz Braun: Dr Hałat * To jeden wielki EKSPERYMENT MEDYCZNY – Segregacja to DYSKRYMINACJA! [WIDEO]

przez | 19 września 2021

Grzegorz Braun w Sejmie mówi o tym, aby wezwać pana Marszałka do zdyscyplinowania służb sejmowych, które czynią przeszkody osobom zaproszonym na posiedzenie dwóch zespołów parlamentarnych. Niestety osoby przedstawione wcześniej z listy i zaakceptowane przez Kancelarię Sejmu nie zostały dopuszczone. Jest to niezgodne z prawem i Grzegorz Braun z Konfederacji żąda wyjaśnień. Prawo musi być respektowane.

Połączone posiedzenie zespołów parlamentarnych do spraw bezpieczeństwa szczepień dzieci i dorosłych i do spraw nadużyć i naruszeń w związku z Covid-19. W tej chwili trwa jeszcze wypowiedź pana doktora Zbigniewa Hałata, który w trakcie posiedzenia jako szef sanepidu w rządach poprzednich kadencji był w tej sprawie praktykiem oraz człowiekiem odpowiedzialnym. Dr Hałat jest doświadczonym epidemiologiem, które ma spore sukcesy w tej dziedziny, mówi o tym, że wszystko, co się dokonuje pod pretekstem walki z pandemią to jest eksperyment medyczny na ludziach.

Czy jesteśmy karmieni kłamstwami na temat koronawirusa oraz na temat Covid-19? Grzegorz Braun sprzeciwia się tej papce medialnej oraz politycznej, jaką jesteśmy karmieni na co dzień. Niestety naukowcy oraz eksperci są blokowani oraz ignorowani przez media. Zależy im na tym, aby ludzie nie znali prawdy na temat eksperymentu medycznego, z jakim mamy obecnie do czynienia. Grzegorz Braun wprost mówi o działaniach przestępczych.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *