Grzegorz Braun i plandemii

Grzegorz Braun: Ogłupieni ludzie żądają 3. DAWKI SZCZEPIONKI na KORONAWIRUSA. Absurd goni absurd [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Żyjemy w czasach koronaabsurdu. Chcą nas wyszczepić, gdyż twierdzą, że jest to jedyna skuteczna i sprawdzona metoda na poradzenie sobie z mniemaną pandemią koronawirusa. Eksperci, którzy mówią prawdę o koronawirusie, są blokowani w mediach. Zdarza się nawet, że są ośmieszani i dyskredytowani. Dopiero po pewnym czasie wielu lekarzy w Polsce zostało przywróconych do zawodu, po tym, jak mówili jak jest o plandemii.

Niestety to wszystko zmierza w niedobrym kierunku. Nie w takim, jakim życzyłaby sobie ta racjonalna część polskiego społeczeństwa. Coraz więcej głosów pojawia się, że powinniśmy skorzystać z trzeciej dawki szczepionki, żeby skutecznie obronić się przed zachorowaniem na Covid-19.

Grzegorz Braun merytorycznie wyjaśnia tą całą parodię, z jaką spotykamy się w Polsce w związku z zachorowaniami ludzi na Covid. Według Brauna powinniśmy zadręczać z doszukiwaniem się logiki w wypowiedziach tych szalonych polityków i szalonych naukowców. Oni sami specjalnie nie dbają o to, żeby dawać nam racjonalnie oraz logiczne powody, żebyśmy mieli się szczepić. Zatem wypada spuentować, że nie powinniśmy dać się więcej ogłupiać przez rząd.

0 Udostępnień

8 myśli nt. „Grzegorz Braun: Ogłupieni ludzie żądają 3. DAWKI SZCZEPIONKI na KORONAWIRUSA. Absurd goni absurd [WIDEO]

 1. YebieMnieLosPlanety

  jedyna nadzieja w tym, że łukaszenka przyjdzie i wyzwoli nas od pisu i od kowida
  batko, jeśli nie ty to kto???

  Odpowiedz
 2. luc bull/na razie sitting/

  Jestem pewien ,ze w”panstwie milujacym pokoj”—-ludzie sa szczepieni sola fizjologiczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!/w kazdym razie ja bym tak zrobil/—-tym samym oni ustalaja „standardy”——czyli uklucia do konca swiata/albo dluzej/
  Problem w tym ,ze glupi goje sa szczepieni prawdziwym-„crap”
  Maja z nas dobry ubaw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 3. luc bull/na razie sitting/

  juda to kompletny kretyn i zdrajca—-czyli agentura korzennych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podobnie jak von moravietzky i stary rebe z Odessy/zwany czasami kaczynskim???????????????????/——doprowadzili do kompletnej izolacji Polski—-i teraz robia wszystko aby doprowadzic do konfliktu z Bialorusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jest najwieksza antypolska HOLOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  W ten sposob chca doprowadzic do kompletnego upadku Polski i zrealizowac 447!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—to zyciowy cel starego rebe z Odessy—-Najwiekszego wroga Polski w historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  P.S.mlody rebe z Odessy—zasmieca Wawel—jako najwiekszy wrog Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HANBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Rowniez—PO —na pohybel i do utylizacji—drugi najwiekszy wrog Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 4. luc bull/na razie sitting/

  Polacy/Rodacy——nie dajcie sie wkrecic w konflikt z Bialorusia!!!!!!!!!!!!!bo juz nie wrocicie z tej wojny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Raczej trzeba zlikwidowac najwiekszych wrogow Polski—–von moravitzky,juda,stary rebe z Odessy/zwany czasami kaczynskim/—i oczywiscie volksdeutch-ow–czyli- tusku i jego zdrajcow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Smierc wrogom ojczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Najwazniejsza sprawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!—-odsunac bande czworga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak nie ma innej mozliwosci–to poprzez akcje—„widly w plecy”

  Odpowiedz
 5. luc bull/na razie sitting/

  Ten skurwysyn moravietzky/oraz stary rebe z Odessy/–sam sprowokawal ten kryzys z Bialorusia!!!!!
  Wszystko co robi tzw. rzad—–jest skrajnie antypolskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jak mozecie glosowac na antypolskich sk…synow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  P.S.Wbrew pozorom nawet 500+—–jest skrajnie antypolskim programem!!!!!!!!!!!!!!!!sluzy temu aby pognebic Polski Narod.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polskim rodzinom ,dzieciom –mozna pomoc w zupelnie inny sposob!!!!!!!!!!!!!!!!poprzez podnoszenie ich godnosci/radykalne obnizenie podatkow/ a nie zrobienie z nich niewolnikow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaleznych od zydokomuny
  To kon trojanski wprowadzony do Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *