Tajne porozumienie Izrael-Ukraina

Izrael i Ukraina zawarły TAJNE porozumienie? Projekt Niebiańska Jerozolima! [WIDEO]

przez | 5 maja 2022

Tajne porozumienie Izrael-Ukraina

– Największym obiektem ataków są tereny, które sąsiadują z republiką ługańską oraz republiką doniecką. Z tych republik ludność Ukrainy będzie uciekała i te miejsca zasiedlą Żydzi, tworząc Niebiańską Jerozolimę […] Czy Władimir Putin i Wołodymyr Zełeński grają do jednej bramki? Tej wojnie poświęcił swoje orędzie prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda, który mówił, że potrzebna jest dziś współpraca, a nie polityczne kłótnie, gdyż liczy się Polska i jej bezpieczeństwo oraz liczy się pomoc dla walczącej o niepodległość Ukrainy – mówi o sytuacji na Ukrainie dr Zbigniew Kękuś.

Dr Zbigniew Kękuś o prezydencie Dudzie

– Wcześniej prezydent Duda powiedział, że państwo polskie zdaje egzamin, więc ja chciałbym, żeby sam Andrzej Duda, nasz prezydent, też zdawał wszystkie wobec nas Polaków egzaminy. Takie oceny, takie plany budzą wątpliwości i ja bym uważał na to, gdyż mamy do czynienia ze środowiskiem, które nie raz w przeszłości największą nawet niesprawiedliwość ubierało w szatę dobroczynności. Prezydent Andrzej Duda zakończył zdaniem: „Niech żyje Polska!”. Na szczęście przypomniał sobie, jak nazywa się państwo, którego obywatele wybrali go na prezydenta, bo przecież zupełnie niedawno (1. grudnia 2021 roku) w Pałacu Prezydenckim w obecności panów rabinów nazwał państwo, którego jest prezydentem, Polin – dodaje dr Zbigniew Kękuś.

Źródło: Po pierwsze Polak (YouTube)

SKANDALICZNE przemówienie Prezydenta Andrzeja Dudy: Szykują nam tu państwo polsko-ukraińskie?

https://wolnosc.tv/skandaliczne-przemowienie-prezydenta-andrzeja-dudy-szykuja-nam-tu-panstwo-polsko-ukrainskie/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 90

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bezwschodu

no coś musi być na rzeczy mam niestety w rodzinie ukraińców część mieszka w naszym kraju i oni mówią że z ukrainy wyjechało już 10 milionów a tego głośno na ukrinie niewolno mówić i to z obszarów nieobjętych zbrojnym konfliktem z tamtych obszarów do polski przyjechało 1 % ogółu który mamy nie rozumiem że ludzie w naszym kraju łykają wszystko jak pelikan a jak jest źle to zrzucają winę jak nie na PO to na PiS albo SLD

Zenon

Głosowałem na tego cwaniaka. NIGDY więcej nie zagłosuję na kogokokwiek z kliki okragłostołowej tj po – pisu. Zydowstwo, i zaprzaństwo – tak ich WSZTSTKICH mozna okreslić.

Jaszma

Ciesze sie ze Andrzej Duda nie bedzie bral udzialu w wyborach na nastepna kandencje.Nie chcialabym nigdy wiecej miec takiego prezydenta.Glosowalam na niego i bardzo tego zaluje

kojot

hahahaha

Bubu

Maliniak to porażka prezydencka…niech spada albo do Izraela albo „w” Ukrainę…nie będę siostrą ani Żyda ani Ukra!