Jan Pospieszalski o Norwegii

Jan Pospieszalski: Norwegia ma 17 razy WIĘCEJ zgłoszonych powikłań po szczepionkach na C*VID19 – W Polsce panuje BLOKADA INFORMACYJNA! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

przez | 11 września 2021

Jan Pospieszalski mówi o tym, że miliony ludzi przyjęło szczepionkę. Tym osobom nic się nie stało, czują się świetnie, są psychicznie wyluzowani. Ci ludzie uważają, że zrobili to, co wszyscy powinni zrobić. Te osoby mają poczucie spełnienia obowiązku oraz poczucie bezpieczeństwa. Oby tak było. Jednak, jak zauważa Janek Pospieszalski, są ludzie, którzy źle to znoszą, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Mówi się coraz więcej o powikłaniach poszczepiennych.

Prawda jest brutalna, jednak media głównego nurtu zakłamują rzeczywistość. W mediach tych nie pojawiają się niezależni lekarze, naukowcy, wirusolodzy, eksperci, gdyż mają oni często odmienne zdanie i opierają się na faktach. A fakty te często są brutalne i nie znajdują akceptacji w głównych mediach. Wobec tego warto przenieść swoją informacyjną aktywność do Internetu, gdzie takie osoby, jak Jan Pospieszalski mają odwagę powiedzieć prawdę.

Jan Pospieszalski mówi o sytuacji w Norwegii. Wiele o tym państwie mówi fakt, że do dzisiejszego dnia na instytucji, która nazywa się Barnevernet, nie spełnia swoich obowiązków. Norwegia jest dobrym przykładem kraju, który kompletnie nie radzi sobie z Covidem.

0 Udostępnień

7 myśli nt. „Jan Pospieszalski: Norwegia ma 17 razy WIĘCEJ zgłoszonych powikłań po szczepionkach na C*VID19 – W Polsce panuje BLOKADA INFORMACYJNA! – Warto Rozmawiać [WIDEO]

 1. Jatita

  Tragedia… Pospieszalski, idź pan w piź**ec razem z wszystkimi antyszczepami.
  Dziwne, że jak kogoś zaboli dupa, akurat po szczepionce to od razu mówisz pan, że to NOP i winna szczepionka i nie pytasz się pan o choroby współistniejace.
  A jak ktoś umiera na covida, to od razu ” ale ten typ miał chorobę współistniejacą”
  Szarlataństwo w swojej kwintesencji. Dziadu.

  Odpowiedz
  1. Nero

   Żeby być antyszczepem, najpierw musi istnieć szczepionka. A nie eksperymentalna terapia genowa w fazie badań. Zatem, strzał „kulą w płot”.

   Odpowiedz
   1. salomon.pl

    Dokładnie jak piszesz a ni idą na depopulację i w dupie mają nasze zdrowie przy 7.7 mld ludzi…..Więc Każdy kto ma choć trochę instynktu samozachowawczego niech się nie da zmanipulować tej dezinformacji skrytobójców ludzkości.

    Odpowiedz
 2. salomon.pl

  Tylko ostatni szkolony debil uwiarza, że żydzi się zaszczepili jak oni a już nie mówiac o ortodoksach w ogóle się nie szczepią i żaden przymus ani nakaz nie jest dla nich problemem tak jak służba w wojsku. Ta pasożydowska dezinformacja nie mówi wam jednego że na siłę to oni szczepia Arabów bo maja szansę się ich legalnie pozbyć i to bez strzelania do nich z czego jest tak dumny ich nowy premier socjopata Naftali Bennett.

  Odpowiedz
 3. salomon.pl

  To nie polski rząd to pasożydowski rząd geszefciarzy, którzy wykonują polecenia Mośków z Mosadu według starej pasożydowskiej zasady dziel, judz i rządż a wtedy masz wszystkich na kolanach i jesteś panem sytuacji jak ich bohater Chaim Rumkowski z getta łódzkiego co za cenę włąsnego życia sprzedawał wszsystkich rodaków Niemcom według talmudycznego prawa kidusz hachaim.

  Odpowiedz
 4. kl

  Pospieszalski powiedział „17 razy częściej zgłaszają NOPy”
  Redakcja przerobiła NOPy na „powikłania” tymczasem takim NOPem może być jednodniowa podwyższona temperatura, albo mdłości, albo przejściowe zaczerwienienie w miejscu szczepionki. Czy to są „powikłania” ?
  No ale „powikłania” wyglądają znacznie bardziej alarmistycznie. Taka to mała nieuczciwość wolność tv

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *