Janusz Korwin-Mikke o imigrantach

Janusz Korwin-Mikke: Dajmy tym IMIGRANTOM trochę pieniędzy i niech sobie znajdą PRACĘ w Niemczech! [WIDEO]

przez | 12 września 2021

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej nie napawa optymizmem. Z jednej strony granicy stoją sobie ludzie, którym Łukaszenka obiecał, że mogą przyjechać na Białoruś i następnie przekroczyć granicę z Polską. Natomiast druga połowa chce udać się na Zachód Europy przez Polskę. Mamy zatem do czynienia z sytuacją, pod pewnymi względami, patową. Według Janusza Korwin-Mikkego nie powinniśmy ich przyjmować. Warto także odnotować fakt, że z Niemiec do Poznania przetransportowano pewną grupę uchodźców tylko po to, aby oni z powrotem wrócili do Niemiec. To jest cel tych uchodźców, zwanych często słusznie nachodźcami. Oni nie chcą zostać i pracować w Polsce. Zdecydowanie bardziej wolą obrać kierunek niemiecki. Nawet nie ze względu na lepsze zarobki, lecz na wyższy socjal.

Uchodźcy z Afganistanu, których przetransportowano do Europy są w pewnym sensie zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej. Pięciuset z tych osób trafi do Polski przynajmniej na trzy miesiące. Pięćdziesięciu z nich zostanie w Polsce. Te osoby współpracowały w przeszłości z wojskiem polskim w Afganistanie.

Lider Konfederacji ma pewną receptę na to, co z tymi ludźmi począć. Uważa on, że powinniśmy dać im trochę pieniędzy na znalezienie sobie pracy w Niemczech. Jeżeli oni dla nas pracowali, to im zapłaćmy i niech sobie znajdą pracę. Oczywiście musimy zgodzić się z tezą, że kiedy życie tych Afgańczyków wisiało na włosku, to trzeba było im pomóc. Teraz także możemy pomagać tym ludziom zainstalować się u naszego zachodniego sąsiada. Musimy wiedzieć, czym jest lojalność, odpowiedzialność i przyzwoitość. Dlatego nie możemy pozostać wobec nich obojętni.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *