Kaja Godek o szczepionkach

Kaja Godek wRealu24”: UJAWNIAMY szokujące fakty ws. przemysłu aborcyjnego i SZCZEPIEŃ! [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Kaja Godek w telewizji wRealu24 mówi o ustawie 1449. Dlaczego ta ustawa jest groźna i niekorzystna dla Polaków? „Kompetentna” władza lub też Rada Medyczna przy Premierze RP nakazuje nam się szczepić. Nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć, jakie mogą być skutki uboczne. Pani Godek zaznacza, że problem ze szczepionkami jest większy. Na pewno skuteczność takich szczepionek jest wątpliwa. Odnosi się to głównie do szczepionek na Covid-19. Skutki są często dalekie od pożądanych. Pojawiają się zgony. Niestety wiele znanych osób na ślepo zachęca nas do szczepień. Społeczeństwo ma prawo do prawdy i partia rządząca powinna o tym wiedzieć. Niestety nie wie.

Kaja Godek mówi także o szczepionkach Pfizera i Moderny, które korzystają a mRNA. Żeby wyprodukować te szczepionki, konieczna jest hodowla komórek in vitro. Żadna z tych szczepionek nie powstałaby, gdyby nie materiał komórkowy zabitego dziecka. Niestety większość osób o tym nie wie. Kaja Godek domaga od Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego wycofania wszystkich szczepionek, które czerpią z aborcji. Te szczepionki zostały zakupione za publiczne pieniądze – również osób, które nie chcą się szczepić i które są przeciwko przymusowym szczepieniom. Wobec tego konieczna jest akcja społeczna i mówienie prawdy Polakom, jak to jest naprawdę ze szczepionkami, jak powstają oraz jakie mogą pojawić się powikłania. Kaja Godek zwraca uwagę na to, że są pieniądze publiczne dla celebrytów, którzy przymuszają nas do szczepień.

 Nie mówi nam się prawdy o szczepionkach. Rzeczywistość jest zakłamywana. Wszystko w celu przymuszenia nas do szczepień. Niestety media głównego nurtu nie informują nas, jakie mogą być tego skutki. Większość polityków także przekonuje nas do szczepień. Jednak musimy wiedzieć, że mamy do czynienia z ogromnym przemysłem aborcyjnym oraz farmaceutycznym.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *