Konrad Berkowicz

Konrad Berkowicz stanowczo REAGUJE na PRZYMUS SZCZEPIEŃ dla Polaków. Mamy do czynienia z Covidową PROPAGANDĄ!!! [WIDEO]

przez | 4 sierpnia 2021

Konrada Berkowicza nie dziwi to, że rząd chce prowadzić obowiązek szczepień na Covid. Obecna władza wprowadziła de facto taki przymus. Wiele osób nazywa to zachętą na szczepienia. Jeżeli obywatele, którzy nie chcą się zaszczepić, mają utrudnione życie oraz mają stracić swoje przywileje, które z kolei mają osoby, które wcześniej się zaszczepiły, to jasno możemy powiedzieć o dyskryminacji oraz formie przymusu.

Przymus szczepień nie jest jeszcze oficjalnym obowiązkiem, gdyż wielu Polaków stawia opór. Szczepionkę na koronawirusa można porównać do szczepionki na świńską grypę, za którą Niemcy oraz Francja wypłacają milionowe odszkodowania głównie dzieciom, które po tej eksperymentalnej szczepionce wpadły w narkolepsję.

Berkowicz mówi, że zaszczepieni są bezpieczni, więc niech odczepią się od osób niezaszczepionych. Polityk Konfederacji mówi również o tym, że ludzie protestują na ulicach, gdyż nie chcą dać się zaszczepić. Stanowisko Konfederacji jest jasne – NIE dla obowiązkowych szczepień!

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Konrad Berkowicz stanowczo REAGUJE na PRZYMUS SZCZEPIEŃ dla Polaków. Mamy do czynienia z Covidową PROPAGANDĄ!!! [WIDEO]

 1. Kłamstwo czy ignorancja?

  Redaktor skłamał mówiąc, że „zaszczepieni nie chorują” albo wykazał się ignorancją, taką naciąganą, bo głośno się mówi o tym, że biorący udział w eksperymencie również chorują na tzw. Wariant Delta; co więcej, wśród chorych, osoby po drugim (anty)covidowym zastrzyku umierają najczęściej.

  Odpowiedz
  1. zofia

   Zobaczymy co będzie z płodnością młodych mężczyzn i jakie będą rodzić się dzieci.

   Mam wrażenie że ludzie władzy mają przygotowane szczepionki z soli fizjologicznej. Trudno to udowodnić ale nie wirzę że są takimi ignorantami .

   Cel tego bałaganu jest złożony :
   1/.-pieniądze
   2/.-zrobić niewolników
   3/.-majn-kontrol
   4/.-depopulacja
   5/.-zimna wojna

   Odpowiedz
  1. Jano24

   Albo zdrowie albo przywileje, każdy ma wybór. Ale szczepić dzieci nieświadome zagrożenia preparatem szczepionkopodobnym to zbrodnia

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *