Kto jest właścicielem świata

Kto jest WŁAŚCICIELEM ŚWIATA? Monopol kilku firm! MOCNY film, który PRZEBUDZI wielu!

przez | 8 grudnia 2021

Ten film pokazuje same fakty na temat wąskiej grupy rządzącej całym światem. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę i te fakty nie są dla nich zaskoczeniem. Jednak nie wszyscy w to uwierzą i nie wszyscy przyjmują te fakty do wiadomości. Ten film może być dla tysięcy osób przebudzeniem. Żyjemy w tym Matrixie, nawet jeśli nie chcemy się godzić na takie reguły gry.

Co się dokonuje teraz na świecie?

– Myślę, że masz przeczucie, że coś jest nie tak w obecnej sytuacji. We Francji kontrola paszportów zdrowia. W Izraelu czwarta dawka szczepionki. Jednak uważam, że tak zwane teorie spiskowe sprawiły, że nabrałeś do tego dystansu i Twoim zdaniem media sieją panikę. Nadal mam nadzieję, że wysłuchasz tego, co mam do powiedzenia, ponieważ w momencie gdy oglądasz ten film, miliony ludzi na całym świecie popada w skrajne ubóstwo.

Ten kryzys dotknie każdego

– Dzieje się tak ze względu na środki, które obowiązują od dawna. I chociaż największy kryzys gospodarczy, jakiego kiedykolwiek doświadczymy jeszcze nie dotknął Cię osobiście, to jest to tylko kwestia czasu. Zanim efekty tego kryzysu dotrą również do Ciebie i Twoich bliskich.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 821

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agata

w Polsce mamy oddzial Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości d/s zbrodni Kościoła i Panstwa przeciw lidzkości , co robi ten Trybunał ? Spi ?

Agata

taka garstka a ludzkości podobno 7 miliardów , biorąc pod uwage , ze tylko10% to czlowieki reszta nie wykazuje zadnych cech człowieczeństwa ( udowdniły to doświadczenia , ) to nawet te 10 procent( wPolsce byłoby to ok 3 miliony , ) ne potrafi dac rady kilku dupkom ?

Dorota

Wszystko po to aby stać się jak Atta stwórca nas. Elity chcą naszą pracą się wzbogacać jak pasożyty kosztem żywiciela bo sami nie mogą nic wymyślęc. Zrobić tylko żyć z czyjeś pracy. Kontrolować ludzi ich świadomość i wolną wolę daną od Atta

Piotr

…to tylko skrawek faktów, zamieszczonych lata temu, w filach The Zeitgeist. Wtedy wszyscy się śmiali i teraz większość się śmieje, a elity konsekwentnie robią swoje.

Adrian

Miedzynarodowy zespol ekspertow pod kierownitwem niemieckiego prawnika dr Rainera Füllmischa zlozyl juz pozew w sprawie PLANdemii i ofiar oraz strat tym spowodowanych do trybunalu ds badania zbrodni przeciw ludzkosci.
To co globalistyczne bydlo narobilo to zlamanie kodeksu Norymberskiego (eksperymenty biochemiczne na ludziach) poza tym mamy do czynienia z uzyciem broni chemicznej (preparaty mRNA) oraz biologicznej (zmodyfikowany wirus) na globalna skale.Tatem mowimy o uzyciu zakazanej konwencjami broni klasy B oraz C.

Oczekuje procesu i skazania calej tej bandy z WEF (Klaus Schwab, Gates, Soros, gangi Rotschildow i Rockefellerow i ich lokalnych wspolpracownikow na najwyzszy wymiar kary. Oj bedzie sie dzialo.

Rezimowe media milcza o tym zespole, ale jest wystarczajaco danych na Brighteon, Rumble, Media Narodowe itd na powyzszy temat.

leszek

bardzo dobrze piszesz i rozumujesz ale oni wszędzie maja odziały w sadach tez nie damy rady ale obym sie mylił

Agata

tylko ,zeby nie skończyło sie jakw Norymberdzie , trzech powieszono (płotki) reszta wsadzono za kratki na dożywocie ,Z tego kicia wyciągnęli USAsi wszystkich po jednym zapeniając im luksusowe zycie w zamian za wiedzę z zabijania ludzkosci
To oni przygotowali nam to,czego doświadczany , jakby ich wszystkich wtedy powiesili to nasze „dzisiaj”byłoby inne
Ale widocznie już wtedy wyrok celowo był taki a nie inny

Voyager

Ten film nie stanowi już żadnego zagrożenia, dla realuzacji planów współczesnych elit, przy wykorzystaniu sztucznie uzłośliwionego wirusa. Od dawna mówiono jawnie, że ludzi na Świecie jest za dyżo. Tym razem na wiele lat wstecz, zaczęto od zaszczepienia ludzkich mózgów przeciw prawdzie. Dostateczie wiele ludzi uodporniono na samodzielne myślenie, nauczono wyśmiewać wszystko, co nie pasowało do oficjalnej narracji w mediach. Od wielu lat karmiono ludzi głupotą i konsumpcjonizmem, jednocześnie niszcząc wiarę w Boga, łamiąc kręgosłup moralny, niszcząc więzi społeczne a nawet rodzinne. Ludzie samodzielnie myślący, szukający prawdy i przekazujący ją innym są tępieni nowoczesnymi metodami psychologicznymi. Liczy się tylko posłuszeństwo wobec nawet najgłupszych zarządzeń władz oraz robienie tego co inni – jak lemingi pędzące stadnie ku przepaści. Ja niestety nie widzę nadziei na przebudzenie ludzkości z tego koszmarnego snu.

Richard

Prosty przykład na niuchronność popadania ludzkości w samonapędzajacy się chorobę /obłęd wywołany środkami masowej komunokacji – mediami. Mowa o ekspetymentalnym wywolaniu publicznej dyskusji na temat „płaskiej ziemi”. Trudno w niej nie uczestniczyć bo każdy zna prawidlową odpowiedź i chętnie ją udziela w mediach. Skala zjawiska jest najbardziej masową z możliwych – bo dotyczy całej populacji. Ma cechy bardzo zaraźliwego wirusa: jest niezidentyfikowany, rozchodzi za pośrednictwem słuchu i wzroku, może być rozpowszechniany bez końca bo nie ma znaczenia postawa zarażonego – za, przeciw, wstrzymanie się. Zapada w pamięć, z której jest nieusuwalny – podobnie koronawirus powoduje trwałe zmiany w genotypie. Próby siłowego zwalczania zjawiska wzmagają jego rozprzestrzenianie.
Proszę teraz porównać to zjawisko do pandemii koronawirusa, która nastąpiła, krótko po światowej premierze tematu płaskiej ziemi.
To dwie identyczne samonapędzajace się historie, posiadające to samo źródło personalne – w znaczeniu dosłownym bo rozpowszechniane i kontrolowane przez te same korporacje…

Alfred

Niestety przebudzenia nie bedzie, za daleko to zaszlo. Ludzie uwierzyli w sekte – Boga Medialnego a od sekty nie latwo odejsc.

MAJA

DAJE DO MYŚLENIA

Robert

Film jest dla wyśmiewających teorie spiskowe. Może otworzą im się oczy.

Erwin

To NIE SA TEORIE SPISKOWE ale fakty. Bydlo zrozumie co sie dzieje jak zaczna ich stan posiadania redukowac do ZERA: „nie bedziesz mial nic a bedziesz szczesliwy” to pomysl zydlaka niem. pochodzenia Klausa Schwaba (spokrewniony przez babke z rodzina Rotschildow)

Na raie zeby za wiele nie stracic z oszczednosci wymieniac je na zloto – pomimo ze to juz troche pozno i ceny wysokie