Justyna Walker o koronawirusie

Obowiązek $zczepień. Czy będzie 4. fala? Świat nad przepaścią – J. Walker [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Żyjemy w dziwnym świecie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Koroanwirus wciąż jest żywym i często komentowanym tematem nie tylko w Polsce. Problem dotyczy tego, że władza chce nam narzucić przymus szczepień. Jest to niezwykle istotne w odniesieniu do szczepienia dzieci. Według niezależnych ekspertów nie powinno szczepić się dzieci, gdyż jest szansa, że negatywnie odbije się to na zdrowiu dziecka nawet w dalszej przyszłości.

Pani J. Walker wprost mówi o chorej i wyimaginowanej pandemii koronawirusa. Rząd nie mówi nam wszystkiego. Dodatkowo media głównego nurtu przyjęły odpowiednią retorykę i narrację. Mamy na myśli poprawność polityczną w szerzeniu informacji na temat koronawirusa. Media głównego nurtu z premedytacją zakłamują rzeczywistość. Polacy powinny wiedzieć, jak to jest naprawdę z Covidem.

Piotr Szlachtowa pyta się pani Walker: „co z tą Polską?”. Społeczeństwo polskie powinno pokazać władzy, że to co robi, jest złe. Nie wszyscy musimy się zgadzać z opiniami rządu oraz „ekspertów” na usługach dużych partii politycznych oraz głównych mediów. Warto wobec tego analitycznie przyjrzeć się obecnej sytuacji w Polsce i na świecie w kwestii koronawirusa. Każdy powinien mieć wolność wyboru.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *