Jarosław Kaczyński

PILNE! Jarosław Kaczyński właśnie zapowiedział SEGREGACJĘ SANITARNĄ w Polsce [WIDEO]

przez | 8 sierpnia 2021

Prezes Prawa i Sprawiedliwości właśnie powiedział, że wprowadzi w Polsce segregację sanitarną. Chodzi o wspólne porozumienie wszystkich partii, które odnosi się do zdecydowanych działań w skutecznej walce z pandemią koronawirusa. Jarosław Kaczyński udzielił niedawno wywiadu PAP. Wtedy też padły szokujące wręcz słowa. Czy będzie to mieć związek z tyranią szczepionkową, jaka ma nas, Polaków, czekać?

– Przymus szczepień nie jest zaprzeczeniem wolności jednostki. Wszystkie osoby, które próbują powoływać się na wolność, jeśli chodzi o szczepienia, odwołują się do tezy, że to właśnie człowiek człowiekowi jest wilkiem. Mam na myśli skrajny egoizm oraz brak troski o drugiego człowieka. Wolność definiuje także prawa innych osób, wobec tego nie możemy narażać ich na pozbawienie zdrowia czy też życia – powiedział Jarosław Kaczyński.

– Obowiązkiem państwa jest uczynić wszystko, żeby doprowadzić do zabezpieczenia przed zarazą z związku z epidemią koronawirusa.  Naszym celem jest osiągnięcie zbiorowej odporności. To oznacza, że musimy rozważyć oraz następnie podjąć wszelkie możliwe przedsięwzięcia, czyli nie tylko zachęcać Polaków do szczepień, ale także podjąć zdecydowane kroki – dodał lider Prawa i Sprawiedliwości.

Musimy jednak wiedzieć, że choroba cechuje się niezwykle niskim wskaźnikiem śmiertelności, który oscyluje w granicy poniżej 1 procenta. Dodatkowo warto zdawać sobie sprawę z tego, że szczepienia efektywnie zmniejszają ryzyko ciężkiego przebiegu choroby Covid-19. Mowa o hospitalizacji oraz zgonie. Szczepienia nie są w stanie ochronić nad przed samym zarażeniem.

Osoby, które nie chcą się zaszczepić, muszą spodziewać się pewnych obostrzeń. Zadaniem państwa jest wprowadzenie takich mechanizmów, żeby skutecznie chronić wszystkich przed chorobą. Jarosław Kaczyński stwierdził również, że w ciągu jednego tygodnia jesteśmy w stanie zaszczepić aż 5 milionów Polaków.

0 Udostępnień

30 myśli nt. „PILNE! Jarosław Kaczyński właśnie zapowiedział SEGREGACJĘ SANITARNĄ w Polsce [WIDEO]

 1. Pingback: PILNE! Jarosław Kaczyński właśnie zapowiedział SEGREGACJĘ... - Konfederacja

 2. Kras Malgorzata

  PRZYJDZIE TAKI CZAS W ZYCIU KAZDEGO CZLOWIEKA ZE WSZYSCY JAK JEDEN MĄŻ STANIEMY PANIE KACZYNSKI PRZED JEDYNA PRAWDZIWA NIEPRZEKUPNA BOSKĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ PRZED KTÓRA NIE MA UCIECZKI ZAPLACISZ DA PAN BÓG I YWOJ ZYDOWSKI RZAD POLIN ZA TE CALE ZLO ZA TE WSZYSTKIE KRZYWDY KTORE UCZYNILES NARODOWI POLSKIEMU KTORY CI ZAUFAL I WYBRAL ZA TO WSZYSTKO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMÓŻ PANIE BÓG NORYMBERGA ZA LUDOBUJSTWO NA NARODZIE POLSKIM CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKI POLIN ZBRODNIARZE ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM PRZED TA BOSKA SPRAWIEDLIWOSCIA CZY CHCESZ CZY NIE WSZYSCY STANIEMY A CI NASI UMARLI KTORZY MOGLI ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST DO BRAM PIEKIEŁ PROWADZIĆ WAS BĘDĄ WY TAK PODLI CHCIWI ZAKLAMANI SPRZEDAJNI NIKCZEMNI ZBRODNIARZE POLIN . PIEKLO SZATAN CZEKA . BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI .TAK JAK IZRAEL DLA ŻYDÓW TAK POLSKA DLA POLAKOW WON .

  Odpowiedz
  1. Pawel

   A czy ty myslisz ze powolujac sie na sad bozy jego to ruszy? Smieje ci sie prosto w morde

   Odpowiedz
   1. Małgorzata Kras

    Teraz JESZCZE MOZE SIE ŚMIAĆ ALE DA BÓG NADEJDZIE CZAS ROZLICZEŃ ZA CALE ZLO NASZEGO ZYCIA I TYCH RZADZACYCH PROZYDIWSKICH ZAKLAMANYCH PODŁYCH NIKCZEMNYCH BYDLAKÓW POLIN WTEDY NIE BĘDĄ SIE SMIAC WIERZE W TO MOCNO .

    Odpowiedz
  2. Iwona Rosth

   To man pytanie do tego narcysty czy mamy przestac karmic nasze dzieci ze wzgledow na dzieci umierajace z glodu w Afryce. Gownoswirus byl caly rok bez jakiejkolwiek mutacji a od ogloszenia szczepionki zmienia sie juz co drugi miesiac. To ile jeszcze mutacji i dawek jest zaplanowanych?! Mieszkam w Szwecji i tu nie bylo i nadal nie ma zadnej segregacji. Jako matka jestem jak lwica i nas trzeba sie bac.

   Odpowiedz
  3. Iwona

   To man pytanie do tego narcysty czy mamy przestac karmic nasze dzieci ze wzgledow na dzieci umierajace z glodu w Afryce. Gownoswirus byl caly rok bez jakiejkolwiek mutacji a od ogloszenia szczepionki zmienia sie juz co drugi miesiac. To ile jeszcze mutacji i dawek jest zaplanowanych?! Mieszkam w Szwecji i tu nie bylo i nadal nie ma zadnej segregacji. Jako matka jestem jak lwica i nas trzeba sie bac.

   Odpowiedz
  4. Irenka

   Pani Małgorzato jestem z Panią ,święte słowa chcą nas wymordować ale na nich też przyjdzie sąd ostateczny nikt się od niego nie wykupi,jak sobie zapracuje na ziemi tak będzie miał w niebie,może teraz nikt ich nie zdąży rozliczyć ale jest ktoś wyższy i mocniejszy od Pana Boga Jezusa Chrystusa nikt się nie wybroni .Z Panem Bogiem 🙏

   Odpowiedz
 3. alien

  Segregację to możemy zrobić tak jak w latach 80-tych i na taczkach gówno wywieźć……tyle w temacie…..

  Odpowiedz
 4. bodek

  Jarek przeciez ty nami wszystkimi pogardzasz a mowisz o trosce masz ludzi za nic to jest hipokryzja

  Odpowiedz
 5. Kat

  Znalazł obronca Polakow.Ty mała pedalska łajzo ciebie i reszte tego obrzezanego łajna tak zaszczepimy ze na widok krat bedziecie z radosci popuszczali w gacie.

  Odpowiedz
 6. arekbobyk@gmail.com

  Panie niedouczony karakanie , szczepionka ma chronić przed chorobą a nie przed przenoszeniem , zaszczepieni chorują , przenoszą cowida tak samo jak niezaszczepieni , to kogo od kogo chce pan izolować ( patrz Izrael, Anglia) idiotów nie sieją.

  Odpowiedz
 7. AxL

  Prezes K właśnie podjął za mnie decyzję. Ja i moja rodzina nie wracamy do Polski.

  Odpowiedz
  1. A a

   Noi co z tego przecież teraz wszędzie jest to samo nie wiem gdzie przebywacie ja jestem Anglii i tu też jest zmuszanie do szczepień juz wchodzi od 16 września najpierw na określone grupy zawodowe czyli pracownicy domów opieki i tu też będzie przymuszanie więc nie gadajcie że tylko w Polsce źle się dzieje bo wszędzie źle się dzieje moze są jeszcze jakieś kraje poza Europa gdzie się sprzeciwiają tej całej segregacji ale to wyjątki więc żeby to było tylko u nas to można by było gadać ale tak jest wszędzie i nigdzie nie można czuć się bezpiecznym taka jest prawda caly swiat zmierza w złym kierunku

   Odpowiedz
 8. As

  Ktoś próbuje podzielić wszystkich na dwie grupy szcepionkowcy albo antyszczepionkowcy ja widzę conajmniej 4 grupy: zwolennicy, przymuszeni, zdystansowani, anty. I każda z grup ma sensowne argumenty, które wynikają z niejasnego stanu wiedzy na temat wirusa. Dlatego, że nie ma ugruntowanego stanu wiedzy rządzący, politycy nie powinni wyróżniać ani dyskryminować żadnej z grup, tylko umożliwić współistnienie a czas ostatecznie zweryfikuje jak należy postąpić.

  Odpowiedz
 9. Daniel

  Kaczynski!!!,,,tak samo sie zachowujesz jak tu w USA,mowisz to samo co politycy tutaj,widze ze teraz brakuje ci zdrowego myslenia i nie liczy sie czlowiek ale wasze szczepionki i ogolnoswiatowa gadka „Dbamy o drogiego czlowieka!!!” Tylko dlaczego pod tymi slowami robisz cos calkowicie przeciwnego???

  Odpowiedz
 10. luc bull/na razie sitting/

  To nie jest zaden Kaczynski.Kaczynski –to jego ojciec.A to jest stary rebe z Odessy–najwiekszy wrog Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jego celem jest kompletne zniszczenie Polski i przygotowanie gruntu pod 447—i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Stary rebe z Odessy i mlody rebe z Odessy/ktory teraz zasmieca Wawel/—to najwieksi wrogowie Polski i Narodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wlasnie przeprowadzaja „ostateczne rozwiazanie kwestii Polski”—czyli IV rozbior !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  Smierc wrogom ojczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 11. Daart

  Panie Kaczyński. Nic nie jest w stanie obronić cię przed gniewem Narodu. Zostaniesz zapamiętany jako zdrajca Polski i Polaków.

  Odpowiedz
 12. Daart

  Panie Kaczyński. Nic nie jest w stanie obronić cię przed gniewem Narodu. Zostaniesz zapamiętany jako zdrajca Polski i Polaków. Amen

  Odpowiedz
 13. Kaczyński ch*j

  Gdyby był w moim zasięgu ten stary pejsaty ch*j to oberż**łbym mu ten łeb i na**ał do szyi. On jest w stanie,, zaszczepić,, 5 milionów ludzi w ciągu tygodnia a ja jestem w stanie w ciągu tygodnia wyrąbać wszystkie sprzedajne kowidowe ku*wy. Żeby ten sku**iel zdechł na najgorszy nowotwór albo zdechł jak jego ch*j mu w dupę pejsaty ży*łacki brat. Tak, bo Kaczyński to jego nazwisko które przybrał a prawdziwe to Kalkstein, je*bany ży*łak.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *