druk 1449

PRZEKRĘT STULECIA! Co szykuje dla nas rząd? [WIDEO]

przez | 14 sierpnia 2021

Lex TVN jest tylko przykrywką wobec tego, co chce zrealizować partia rządząca dla nas, Polaków. Obecnie mamy do czynienia z jedną wielką ustawką, gdyż chodzi o to, aby tematem związanym z telewizją TVN, PiS odwróciło naszą uwagę od tego, co nam chce zgotować. A wiadomości nie są wcale dobre, gdyż nie tylko partia rządząca, ale także cały Sejm, chce sfinalizować druk 1449. Odnosi się on do zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Warto zgłębić ten temat bardziej. Punkt 2 artykułu 17 brzmi następująco: „obowiązkowe szczepienie ochronne, wraz z poprzedzającym je lekarskim badaniem kwalifikacyjnym, jest przeprowadzane w terminie wskazanym przez lekarza sprawującego profilaktyczną opiekę zdrowotną nad osobą obowiązaną do poddania się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu, uwzględniającym terminy określone w Programie Szczepień Ochronnych na dany rok, o którym mowa w ustawie 11.”

Powinniśmy zatem starać się przewidzieć niedaleką przyszłość. Czy to oznacza, że kiedy Polacy wrócą z wakacji, to wyjdą na ulice? Teraz jest lato, jest ciepło, więc nikomu nie chce się protestować. Jednak wrzesień może być niezwykle gorący, gdyż dla wielu Polaków ta ustawa narusza ich wolność. Czy tego zatem chcemy?

0 Udostępnień

5 myśli nt. „PRZEKRĘT STULECIA! Co szykuje dla nas rząd? [WIDEO]

 1. Alien

  Lemingi zapomniały jak w latach 80-tych wywozili baranów na taczkach z rządu……Śpijcie dalej…..A i bierzcie wakcyny – bo zawsze jednego głupka mniej a kaska wpada na konto….

  Odpowiedz
 2. Adaś

  Jeżeli PIS zrobi coś takiego to oznacza że są to nasi wrogowie którzy robią z nas niewolników na wzór Korei Płn. Ich działania pokazywałyby że mogą zagrozić naszemu życiu i zdrowiu wg. widzimisię jakiegoś PIS owskiego psychopaty. Mogliby nam nakazać wstrzyknięcie każdej trucizny na ich rozkaz tak jak to robili hitlerowcy w obozach koncentracyjnych.

  Odpowiedz
  1. Olo

   Przecież wyniszczają naród już od dziesięcioleci. Wciąż ta sama banda. A szyldy partyjne to tylko kamuflaż kameleona.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *