konferencja Pawlik Regulska

Agnieszka Pawlik-Regulska: Nauczyciele i uczniowe są NISZCZENI w celu wymuszenia szczepień na C19! [WIDEO]

przez | 13 stycznia 2022

Reprezentuje około 70 tysięcy nauczycieli z całej Polski. – mówi Agnieszka Pawlik-Regulska, podczas konferencji. Do tej pory, mimo tego, że jesteśmy bardzo boleśnie doświadczani od września 2021 roku, i przymuszani pośrednio do przyjęcia preparatu inżynierii genetycznej, niezaszczepionych jest około 20% pracowników oświaty, nauczycieli. Od września 2021 roku jesteśmy wysyłani na kwarantanny i pozbawiani możliwości wykonywania naszego zawodu.

Coraz większe naciski

Nauczyciel mianowany po kilku latach pracy, który wykazał się umiejętnością uczenia polskich dzieci i młodzieży, otrzymuje pensje w skali miesięcznej 2500zł. Takie są nasze zarobki, jeżeli chodzi o pensję podstawową, pomniejszoną o 20%. Niektórzy od początku roku szkolnego byli na takiej kwarantannie p o4 razy albo i więcej. Jesteśmy także mobbingowani. Dyrekcja pyta, kiedy się w końcu zaszczepimy. Również uczniowie doświadczają segregacji i dyskryminacji, co spowodowało zwiększenie prób samobójczych wśród dzieci w wieku 7-12 lat. 70% dzieci i młodzieży ma obawy co do swojej przyszłości i problemy emocjonalne.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 74

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PNP

Dovar
6 months ago
WYSZUKAJCIE: „Great Reset”  na Google
– to nie są żadne głupie „teorie spiskowe” – oni jawnie i otwarcie o tym piszą i mówią:
zamierzają uwolnić rzeczywistą inflację całej światowej gospodarki i wprowadzić wyłączny i OBOWIĄZKOWY PIENIĄDZ ELEKTRONICZNY.
Poza tym, zdążają do unicestwienia większości sektora prywatnego przez wymuszenie MASOWYCH BANKRUCTW POPRZEZ LOCKDOWN I KWARANTANNY z powodu zarazku, którego ŚMIERTELNOŚĆ WYNOSI ZALEDWIE OKOŁO 1 PROMILA (ułamka 1%) – aby uzależnić całą gospodarkę od rządów państw posłusznych GLOBALISTOM pokroju Rockefellera, Rotschilda, Sorosa czy Gatesa.
W przyszłym roku WYPUSZCZĄ NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNY „COVID-21”.
Rządy tych krajów sprzedały się w zamian za darowanie przez banki międzynarodowe tych potężnych niespłacalnych długów narodowych sięgających bilionów (tysięcy miliardów) złotych.
Do tego dochodzi sprawa nadchodzących NIELEGALNYCH PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ, które z opóźnieniem powodować będą BEZPŁODNOŚĆ oraz SKOK CHORÓB NOWOTWOROWYCH – szczepień zarówno dzieci (odpornych na tego wirusa) jak PEŁNOLETNICH (!).
Swoją drogą bardzo dobrym środkiem zapobiegającym TEJ chorobie są codzienne dawki witamin C i D oraz cynk.
Zmuszanie do zaszczepienia osób dorosłych poprzez UWIĘZIENIE W IZOLATORIUM lub w jakikolwiek inny sposób łamie przyrodzone prawa człowieka, nietykalności osobistej – oraz ŁAMIE ZAPISY KONSTYTUCJI III RP:
Art. 31 pkt 2 – „Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.”, Art. 32 pkt 1 i pkt 2, Art. 37 pkt 1, SZCZEGÓLNIE Art. 39 – „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. „.
Art. 8 pkt 1 określa: „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej. „ – WAŻNIEJSZYM OD WSZYSTKICH ustaw sejmu, rozporządzeń premiera i ministrów, umów międzynarodowych, a zwłaszcza telewizyjnej konferencji prasowej premiera Morawieckiego.
Nawołują do tego Globalnego Resetu między innymi Światowe Forum Ekonomiczne, kanadyjski premier Trudeau, książę Karol z brytyjskiej rodziny królewskiej oraz mnóstwo skrajnie lewicowych, radykalnych mediów i polityków na zachodzie.
Zanim Morawiecki został premierem w PiS-ie, w tych nagraniach z Afery Taśmowej mówił o „resecie” przez wojnę.
Pracowniczka chińskich laboratoriów biologicznych, która uciekła do USA mówiła o sztucznym stworzeniu wirusa w laboratorium i wypuszczeniu go przez Komunistyczną Partię Chin.
Powodzenie ich zamiarów oznacza absolutnie szczelny, ELEKTRONICZNY SYSTEM NIEWOLNICTWA podatkowego – neosocjalistyczną, neomarksistowską, GLOBALISTYCZNĄ TYRANIĘ – nowy, znacznie gorszy komunizm – porównywalny z Wielkim Uciskiem z Apokalipsy Św. Jana.
Odnośnik do SCENARIUSZA ŚWIATOWEJ PANDEMII z 2010 roku Fundacji Rockefellera: ” http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf ” (bez cudzysłowów) – o obecnej sytuacji świata scenariusz „Lock Step”.
O ZABITYCH PRZEZ SZCZEPIENIA:
https://youtu.be/LvK3PV6hKX8,
https://youtu.be/szrjiau_pa8,
https://youtu.be/6SifUgoRzE0,
https://youtu.be/cNfKrxZFBf4,
https://youtu.be/u5pxhSnDr4U.
Proszę Was o rozpowszechnianie i przeklejanie całego tego tekstu – NIE MOŻEMY POZWOLIĆ WARSZAWSKIM POLITYKOM NA ROZGRYWANIE NAS tematem aborcji, czy in vitro, Smoleńska, LGBT czy innym tematem zastępczym – musimy za wszelką cenę OBUDZIĆ WIĘKSZOŚĆ ludzi przed nadchodzącą zapaścią gospodarczą i zamordyzmem.
Brzmi to wszystko szalenie – jeśli to jest bzdurny wymysł, to przez działanie nic nie stracimy – zaś JEŚLI TO PRAWDA – STRACIMY NIEMAL WSZYSTKO.                                                              

Last edited 2 dni temu by PNP
Michał

Oni będą uczyc z wideo, wiec nie potrzebują tylu nauczycieli.
Ja natomiast chętnie bym uczyl dziecko w malym gronie drozej ale bezpiecznie.

kenez43z@gmail.com

BEZPIECZNIEJ !!!!!!! już masz zryty mózg tą
propagandą ?????

PNP

Jeśli jakaś lekarka
pielęgniarka lub nauczycielka
będzie probowała nakłaniać lub zmuszać
pośrednio lub bezpośrednio dzieci i dorosłych
do przyjęcia preparatu genetycznego
dopuszczonego warunkowo w UE i będącego
w 3 fazie badan klimicznych, ktore kończą się
w 2024 roku , zostanie natychmiast oskarżona
z Art.156 i 157 parg. 1 i parg.2a kodeksu karnego o
świadome spowodowanie zagrożenia życia i
zdrowia nieletnich, za co grozi kara od 6
miesięcy do lat 10 pozbawienia wolności,
i o odszkodowanie finansowe w razie
wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych
pokrycie kosztów leczenia, kosztów sądowych,
itd…
Prokurator z Bydgoszczy

Otu

Dzieci to już im ludzie na pewno nie podarują

Teresa

Już nie można obejrzeć. Zablokowali

Korwinator

Jeszcze nie, działa 🙂

Jaszma

Rzad mysli ze ma durni przed soba

kenez43z@gmail.com

Bo ma ,jak by tak nie było to już by zareagowali😷😷🙊🙊