Andrzej Duda Lex Izera

Andrzej Duda podpisał Lex IZERA. Na początek 2 miasta, a potem reszta lasów. Wytną polskie lasy! [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Panie Duda, co pan mądrego narobił? Czy pan się dobrze czuję? Dlaczego pan to podpisał? Dlaczego chce pan wykarbować polskie lasy i wyniszczyć polską gospodarkę? Wybaczcie za ten kategoryczny i konkretny wstęp, ale po przeczytaniu tego w prasie, co chce zrobić prezydent Andrzej Duda, to można aż zaniemówić. Chodzi o LEX Izera. Do 2035 roku samochody spalinowe mają być wycofane z użytku i ich miejsce mają zastąpić auta elektryczne.

Lex IZERA jest po to, aby wykarczować polskie lasy pod budowę samochodów elektrycznych, które mają nam umożliwić normalną egzystencję. To jest wprost nielogiczne. Lasy to skarb. Lasy to płuca. To są płuca naszej planety. Jeśli je wytniemy, wtedy ziemia nie będzie miała czym oddychać. Ekologia się w tym wypadku nie liczy. Zniszczyć las pod budowę samochodów elektrycznych, żeby nie zanieczyszczać powietrza? To jest skandal.

Dokąd zaprowadzą nas rządy Prawa i Sprawiedliwości? Absurdów, jakie wynikają ze sprawowania rządów PiS jest coraz więcej. Niestety wiele osób ciągle się na nie nabiera. Wynika to między innymi z tub propagandowych. Takimi jest TVP, a właściwie TVPiS. Czy takiej Polski chcieliśmy?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments