Anna Kubala o przymusie szczepień

Anna Kubala SKAZANA za przestępstwa policjantów! Przymus eliksiru w polskim sporcie! [WIDEO]

przez | 28 kwietnia 2022

Anna Kubala o przymusie szczepień

– Odnośnie sportowca, to mamy regulamin. Jest to coś takiego jak regulamin Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Jest to stary regulamin, który pozwalał się stawiać na szkolenia wszystkim, którzy byli zaszczepieni, którzy poddawali się testom PCR i byli ozdrowieńcami. Jednak sportowiec, którego nie ma dzisiaj w studio, nie zgodził się na pewne warunki, które otrzymał. W związku z tym zmieniono regulamin. W tym drugim regulaminie jest taki zapis: „osoba objęta szkoleniem centralnym z uwagi na obowiązujące regulacje na imprezach międzynarodowych rangi mistrzowskiej, może uczestniczyć w zgrupowaniu wyłącznie, jeśli posiada ważny, unijny certyfikat Covid, który potwierdza, że osoba została zaszczepiona przeciwko C19” – mówi pani mecenas Anna Kubala.

Anna Kubala staje w obronie sportowca i mówi o regulaminie

– Wprowadzono taki zapis, z tym, że historia zapisu też jest bardzo ciekawa, bo jak się okazuje, opublikowano to rzekomo datą, że ma to obowiązywać od 1. stycznia. Ale mało tego, 4. lutego ten regulamin jeszcze nie był uchwalony – dodaje Anna Kubala.

Źródło: Marcin Rola (YouTube)

Wszystkie oczy skierowane są na wojnę, ale pewnie nie wiecie, że w lipcu wszystkie kraje UE mają przyjąć paszporty szczepionkowe!?

https://wolnosc.tv/wszystkie-oczy-skierowane-sa-na-wojne-ale-pewnie-nie-wiecie-ze-w-lipcu-wszystkie-kraje-ue-maja-przyjac-paszporty-szczepionkowe-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCOFDudOTvVImmV99zryAoow?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 63

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil

Jesteście siebie warci wy „wolnościowcy” i Ci kretyni od maseczek