Artur Dziambor i Kubań

Artur Dziambor UJAWNIA co planuje PiS: Czeka nas wojna domowa w Polsce? [WIDEO]

przez | 2 listopada 2021

– Jest obecnie bardzo ciekawa sytuacja dla osób, które chcą dostać się do Konfederacji. Mamy cztery tryby. Najłatwiejszy jest taki, że trzeba się zarejestrować na stronie internetowej konfederacja.pl i tam się klika w kluby Konfederacji. Rejestrujemy się podając imię i nazwisko oraz mail z telefonem kontaktowym. Jak widać jest to niezwykle proste i zapraszamy wszystkie osoby, które chcą być częścią Konfederacji – wyjaśnia polityk Konfederacji Artur Dziambor.

Obecnie w polskiej polityce mamy taką sytuację, że politycy i partie polityczne, które rozdają pieniądze są lepiej postrzegane od innych. To oznacza, że Konfederacja ze swoimi poglądami dociera jedynie do pewnej niszy osób myślących racjonalnie. Są to głównie osoby młody i/lub przedsiębiorcze, które są świadome tego, jak działa polityka, ekonomia oraz jakie powinny być reformy gospodarcze. My – Konfederacja – nie możemy ulec tej pokusie i nie będziemy bawić się w rozdawnictwo.

Artur Dziambor wypowiada się również na temat polityki jaką serwuje nam Prawo i Sprawiedliwość ze swoimi przyjaciółmi. Czy to będzie oznaczać w dalszej lub bliższej przyszłości wojnę domową w Polsce? Czy może już ta wojna domowa się realizuje i partia rządząca za ten stan rzeczy jest odpowiedzialna.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!