Artur Dziambor

Artur Dziambor wzywa Niedzielskiego, żeby przedstawił Polakom PODSTAWY NAUKOWE, w oparciu o które wprowadza kolejne bzdurne obostrzenia! [WIDEO]

przez | 8 grudnia 2021

Artur Dziambor mówi w Sejmie RP o tym, co szykuje dla nas rząd, który chce zamknąć ponownie gospodarkę. To będzie oznaczać wprowadzenie ponownie lockdownu. Jednak warto zadać sobie pytanie, jakie to będzie mieć skutki dla Polaków i przede wszystkim dla polskich firm. Z naukowego punktu widzenia, lockdowny nic nie dają. Konfederacja zdaje sobie z tego sprawę, lecz nie wszyscy w Polsce dopuszczają do siebie takie myśli. Najłatwiej jest wprowadzić kolejne, twarde obostrzenia i tym się tłumaczyć, że sytuacja epidemiczna w Polsce powoduje, że takie, a nie inne decyzje są podejmowane przez partię rządzącą.

Artur Dziambor o ministrze Niedzielskim i jego decyzjach

– Minister Niedzielski dwa tygodnie temu powiedział w jednym z wywiadów, że już teraz wiemy, iż restrykcje nie działają, to całe lockdownowe szaleństwo nie powstrzymuje pandemii. Tutaj się zgadzamy, ale wczoraj usłyszeliście od pana ministra, że mimo zapewnień ministrów, zamykacie szkoły od 20 grudnia. Nie od dzisiaj. Zamykacie szkoły na dwa tygodnie – porusza ważne tematy związane w lockdownem dla Polaków, poseł Konfederacji, Artur Dziambor.

Lockdown w Polsce? To już przesądzone

– Biorąc pod uwagę doświadczenia, wiemy doskonale, że te dwa tygodnie mogą się okazać już do końca roku. Zamykacie też od 15 grudnia imprezownie, ale na Sylwestra robicie sobie wolne, więc jest to całkowicie sztuczne. Zakazujecie nachosów w kinie. To jest powód, który bije się z tym, że ostatnio zakazaliście chodzenia do lasów. Jako Konfederacja żądamy stawienia się tutaj ministra Niedzielskiego i przedstawienia podstaw naukowych, dlaczego akurat tak absurdalne obostrzenia są wprowadzane – dodaje Artur Dziambor.

Dziambor porusza ważne tematy dla Polaków, szczególnie dla osób, które prowadzą firmy, gdyż te obostrzenia, te reguły sprawią, że dla wielu przedsiębiorców prowadzenie firmy, a tym samym zarabianie pieniędzy, nie będzie możliwe. Niestety partia rządząca w Polsce, Prawo i Sprawiedliwość, nie bierze tych aspektów pod uwagę. Wobec tego szykujmy się na ciężkie czasy. Przyszłość niekoniecznie będzie dla wielu wesoła.

Artur Dziambor jest posłem Konfederacji. Więcej informacji o nim pod tym linkiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Dziambor

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 72

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc

Mądre słowa trzeba walczyć z durnymi restrykcjami dla dzieci by żyło się im lepiej

Voyager

Dla mnie Niedzielski jest zwykłym satanistą. Zbrodniarzem również – z kategorii tych zbrodniarzy jak Adolf Eichmann, który nikogo osobiście nie zabił, ale dzięki jego pracy zginęły miliony. Ludzie satanistów kojarzą z dzieciakami, które gdzieś na cmentarzu narobią bałaganu i jeszcze kota zabiją. To zasłona dymna. Prawdziwi sataniści to inteligentni i kulturalni ludzie, którzy w białych rękawiczkach dopuszczają się wyrafinowanego zła. Nie zapominajcie, szanowni Czytelnicy, że to m.in. dzięki Niedzielskiemu zmarło w Polsce nadmiarowo ok. 150 tysięcy ludzi (liczby podawane są różne ale zjawisko jest faktem bezspornym). Czekam na wyroki w Norymberga 2.0

Wkurzony

Pan Niedzielski i argumenty naukowe? To niemożliwe. Pan Niedzielski jest ekonomistą i jak to w ekonomii bywa, gdy wynik się nie zgadza wprowadza do wzoru wymyśloną stałą, która cudownie rozwiązuje problem. Margines błędu w logice zarządzających tym scenariuszem wynosi 100%, co w sumie daje pełną dowolność. Oby nie bezkarność.

Zbigniew

Dajcie piosenkę BEZ NAMORDNIKA. Youtube już ograniczył dostęp, jet jeszcze na rumble.