brutalna interwencja policji

BRUTALNA interwencja Policji, bo mężczyzna nie chciał założyć maseczki! [WIDEO]

przez | 24 grudnia 2021

Doszło do brutalnej interwencji policji w centrum handlowym w Opolu. Mężczyzna, który nie miał założonej maseczki, został obezwładniony. W Internecie pojawił się fragment nagrania z tej interwencji. Widać tam dwóch policjantów, którzy przytrzymują na ziemi mężczyznę. Do policjantów krzyczy młoda kobieta: On ma astmę, błagam was, co wy robicie? Nie duś go, nie duś go”.

Policja komentuje zdarzenie

22 grudnia (środa), na terenie jednej z galerii handlowych w Opolu, policjanci sprawdzali, czy są przestrzegane obowiązujące obostrzenia. Wtedy zwrócili uwagę na mężczyznę, który nie chciał zastosować się do obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką. Doszło do wylegitymowania mężczyzny. Ten jednak nie chciał podać policjantom swoich danych i zachowywał się dosyć agresywnie wobec policjantów. Następnie postanowił odejść od miejsca interwencji – taki komunikat zamieściła policja w Opolu.

Policja zatrzymała mężczyznę i przewiozła do aresztu. W dalszej kolejności mężczyznę przebadał lekarz. 31-latkowi przedstawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Wynika to z zebranego przez policję materiału.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bodek

zlodzieje kradna ,mordercy morduja, gwalcicciele gwalca oni za maseczki poluja za co my im darmozjada placcimy