Marcin Rola o koronawirusie

Czy pokonamy FALĘ Niedzielskowirusa? Mur na granicy oraz IDIOCI zamiast AGENTÓW [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Zaczynajmy! Marcin Rola zaczyna od prośby o wsparcie dla telewizji wRealu24 oraz dla KlubWM (Klub Wolnych Mediów). Wspólnie zbudujmy polskiego YouTube, gdzie nie będzie cenzury, poprawności politycznej oraz będzie wiele prawdy i tylko prawdy. Oczywiście mediom głównego nurtu taki pomysł jest nie na rękę. Czas skończyć z poprawnością polityczną. Jednak musimy wiedzieć, że powstanie i promocja KlubuWM będzie możliwe, kiedy zbierzemy ogromne pieniądze na start. Mowa nawet o 4 milionach złotych. Wszyscy, którzy nas wspierają, nie dołożą cegiełkę do polskiego YouTube.

Marcin Rola poświęca także sporo uwagi badaniom medycznym odnośnie pandemii koronawirusa. To już długo trwa. Niestety końca pandemii nie widać. Prawo i Sprawiedliwość totalnie sobie nie radzi z panującą pandemią koronawirusa. Wiele osób zmarło. Polityka dotycząca szczepień jest tragiczna i za to możemy obwiniać polski rząd. Segregacja sanitarna, przymus szczepień to jest nazizm. Redaktor Rola nie owija w bawełnę i mówi jak jest o koronawirusie.

Warto także zwrócić uwagę na haniebne działania rządu. PiS przerosło zdecydowanie rządzenie Polską i zawiedli oczekiwania wielu Polaków, także tych, którzy na nich głosowali. Czy określenie „niedzielskowirus” jest adekwatne?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 10

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments