Dobromir Sośnierz

Dobromir Sośnierz: Przestańcie SZCZUĆ na społeczeństwo! To jest dyskusja z FOLIARZAMI! [WIDEO]

przez | 2 grudnia 2021

– Trudno przejść obojętnie wobec tych absurdalnych głosów, które tutaj się pojawiają wokół tej całej absurdalnej dyskusji rozpoczynanej przez posłankę, która ma założoną maskę na mównicy, po tym jak sześćdziesiąt badań wyszło, że te maski nic nie dają. Ludzie, którzy nie przyjmują do wiadomości faktów naukowych, żonglują danymi naukowymi, nie powinni być poważnie traktowani i poważnie wysłuchiwani – mówi w Sejmie Dobromir Sośnierz.

Foliarze i manipulowanie danymi

– To jest dyskusja z foliarzami, którzy wierzą, że foliowa czapeczka ich uchroni przed promieniowaniem 5G, więc przestańmy słuchać ludzi, którzy szczują po prostu na część społeczeństwa, ale w tym szczucie bierze udział także pan minister, który żongluje danymi, że rzekomo 94% to są zgony u osób niezaszczepionych – dodaje poseł Konfederacji.

Zgony wśród osób zaszczepionych

– Między 22. a 29. października przykładowo 156 osób zmarło zaszczepionych i 360 niezaszczepionych, czyli 1/3 to zaszczepieni. Więc skąd te dane? Jak pan to liczy? Zatem przestańmy szczuć na część społeczeństwa. Tak wygląda polowanie na czarownice – kończy wypowiedź Dobromir Sośnierz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 12

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!