Dobromir Sośnierz o Unii Europejskiej

Dobromir Sośnierz: Unia Europejska to budowa wielkiego imperium niemieckiego środkami pokojowymi! [WIDEO]

przez | 8 października 2021

Obecnie znamy już wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że jest wyższość prawa polskiego nad prawem unijnym. Ten wyrok wywoła spore dyskusje i pojawiają się różne komentarze. Mówi się także o dalszej obecności Polski w Unii Europejskiej. Totalna opozycja nawołuje do ulicznych burd i wpadła w całkowitą panikę. Gościem TVP Info był polityk Konfederacji oraz poseł Dobromir Sośnierz, który został między innymi zapytany o to, czy Polska może zostać wyrzucona z Unii Europejskiej. Musimy jednak wiedzieć, że w traktatach nie ma żadnej procedury, która pozwalałaby na wywalenie z Unii jakiegokolwiek kraju.

– Musimy jeszcze raz powtórzyć sobie i przypomnieć sobie, czym jest Unia Europejska i w jakim kierunku zmierza. Unia jest po prostu pewną próbą zbudowania wielkiego imperium niemieckiego. W tym celu Niemcy wykorzystują środki pokojowe. W ramach projektu Niemcy, jako kraj, inwestują spore ilości pieniędzy i tym samym oczekują posłuszeństwa od wszystkich państw członkowskich, które te pieniądze biorą. Wiele krajów nie przyjmuje tego do wiadomości i nie godzi się z takim postępowaniem Niemiec – mówi Dobromir Sośnierz.

– Chodzi w pewnym sensie o destabilizację oraz o poszturchiwanie danego kraju oraz ingerowanie w dany kraj poprzez ingerencję w tak zwaną wiernopoddańczą opozycję. W Polsce niestety mamy tego aż nadmiar. Jednak musimy powiedzieć, że przez kolejnych sześć lat nie udało się doprowadzić do takiej destabilizacji w Polsce. Niemcy oczekują od Polski, aby ta była posłusznym krajem i robiła wszystko, co każą Niemcy – dodaje polityk Konfederacji Dobromir Sośnierz.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *