Dobromir Sośnierz o Unii Europejskiej, Niemczech i Polsce

Dobromir Sośnierz w Polsacie do PiS i Lewicy: Wy PUKNIJCIE SIĘ w głowę! Mówicie KOMPLETNE BZDURY! [WIDEO]

przez | 28 września 2021

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, po co Niemcom jest Unia Europejska. Nie wiedzą o tym przedstawiciele większości partii politycznych i naiwnie wierzą, że Unia i Niemcy chcą nam pomagać. Niemcom chodzi wyłącznie o to, aby rządzić całą Europą, a takie kraje jak Polska, są po to, aby im je podporządkować. Dobromir Sośnierz konkretnie i merytorycznie wyjaśnia, czym jest Unia Europejska i kto najwięcej zyskuje.

– Ja nie wiem, co Unia Europejska musiałaby zrobić, żeby uniofile wreszcie potrafili ją skrytykować. Przecież to jest wbrew faktom. Unia Europejska jest sterowana przez Niemcy, jest w rękach niemieckich i realizuje niemieckie cele strategiczne. Tak właśnie jest. To jest absolutnie oczywiste, że Unia Europejska jest narzędziem Niemiec do hegemonii nad Europą – mówi Dobromir Sośnierz z Konfederacji.

– Jakieś 30 lat temu mówiła o tej hegemonii Niemiec Margaret Thatcher. To nie jest żadne odkrycie. Dziwię się, że wielu polityków tego nie wie. Nasi politycy realizują infantylną wizję polityki. Prawie całe nasze elity, łącznie z PiSem, uprawiają taką politykę, która polega na sprzedawaniu Polski oraz oddawaniu naszej niepodległości – dodał poseł Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszko

Czy ktos moze oswievic Polakow jakie kwalifikacje ma p. Sisnierz? W jakich waznych negocjacjach miedzynarodowych uczestkiczył z sukcesem ten posel ? Nie liczac moze negocjacji ojca p Sosniwrza w negocjachach z firmami farmaceytycznymi ws Zamku Chudôw.

Zenek

Kolejny bazar. Strata czasu. Zdrajców jeden los powinien spotkać.

Zbigniew

Za co my tym ludziom płacimy?

Aragon51

I takie naiwne cymbały chcą prowadzić grę polityczną z rasowymi politykami. Szkoda Sośnierza bo dyskusja z nimi, to gadanie dziada do obrazu.

samaia

Dla baranów jednowymiarowych / zero-jedynkowych istnieją na mapie tylko 2 kierunki: west i wostok.

JaremaWuuu

Szkoda mi polityków pokroju pana Sośnierza. Jako, że rozmowa z głupim nie ma sensu, z góry skazany jest na porażkę….No ale głupich mądrzy nie wybierają…

JaremaWuuu

Sośnierz vs stado baranów….

Tato61

Jeden z niewielu,normalnych polityków. Sośnierz jest „the best” Tyle.

Kokkk

Sosnierz vs debile

Zoom

Prowadzący dziennikarzyna zmień zawód.Zaprasza do programu i nie da się wypowiedzieć.Albo głupi w co wątpię poprostu cytując Marcina Rolę sprzedajna dziwka medialna dla kasy zrobi wszystko