dr Paweł Basiukiewicz testy na covid

Dr Paweł Basiukiewicz ujawnia jak szkodliwe i nieskuteczne jest trwanie przy kwarantannach i izolacji osób bezobjawowych wyłącznie na podstawie chwilowego kontaktu z zakażonym lub potencjalnie fałszywego testu PCR [WIDEO]

przez | 7 stycznia 2022

Sama liczba 700 zgonów niewiele nam mówi, bo nie wiadomo, które z tych zgonów tak naprawdę były spowodowane koronawirusem, które były spowodowane innymi czynnikami. Bardzo trudno jest odseparować frakcję zgonów spowodowanych ściśle przez Covid od reszty. Mamy bardzo niewiarygodne dane i nie potrafimy się nimi posługiwać – zauważa w wywiadzie dr Paweł Basiukiewicz. Zgonów ponadnormatywnych w 2020 roku było około 70 tysięcy.

Indolencja służby zdrowia

Nie potrafimy spośród tych wszystkich zgonów przypisanych do wirusa SARS-CoV-2 wyekstrahować frakcji zgonów, które były bezpośrednio przez wirusa spowodowane. Natomiast widzimy, że wszystkie zgony ponadnormatywne zostały przykryte zgonami ponadnormatywnymi w domu. Te zgony, być może to byli ludzie, których dałoby się uratować, gdyby był łatwiejszy dostęp do systemu ochrony zdrowia!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 30

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments