dr Radosław Czosnowski o służbie zdrowia w Polsce

Dr Radosław Czosnowski: Uwaga mocne! To trzeba zobaczyć i podać dalej! Lekarz obnaża prawdę na temat służby zdrowia w Polsce! Czeka nas katastrofa. Służba zdrowia jest w zapaści! [WIDEO]

przez | 4 listopada 2021

– Doprowadzono do ograniczenia najistotniejszego czynnika, jaki jest w systemie ochrony zdrowia, a mianowicie kadry. Nie wprowadzono kształcenia w wystarczającej ilości. Dopuszczono do wytworzenia się luki pokoleniowej i jednocześnie te skromne zasoby kadrowe są niewystarczające, ponieważ jesteśmy w Europie na szarym końcu, jeśli chodzi o ilość kadry medycznej w stosunki do populacji – mówi doktor Radosław Czosnowski o polskiej służbie zdrowia.

– Jeśli chodzi o lekarzy, to jesteśmy na poziomie dwóch trzecich średniej unijnej, natomiast jeśli chodzi o pielęgniarki, to jesteśmy na poziomie połowy średniej unijnej. Zatem widać jaki jest ogromny deficyt. Nikogo to specjalnie nie przejmuje. Kiedy chcemy rozwiązać te problemy, to konieczne są nowe procedury, nowe dokumenty do wypełnienia oraz wprowadzenie dodatkowych obciążeń czasowych. Tak to powinno wyglądać – ocenia stan służby zdrowia dr Czosnowski.

– Według danych OECD w czasie pracy lekarza, aż 80 procent tego czasu stanowi biurokracja oraz administracja. Zajmowanie się pacjentem to tylko 20 procent. Gdyby udało się pozbawić lekarzy części tych papierów, tej całej biurokracji, to mielibyśmy więcej czasu na pacjentów – zaznacza dr Radosław Czosnowski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiesław

Żadna partia z rzadzących obecnie i z szerokiej opozycji oprócz Konfederacji nie rozwiąże tego problemu. Po okrągłym stole w Polsce przy władzy mamy partie wrogie narodowi polskiemu, realizujące politykę obcych państw i koncernów. Polski naród jest depopulowany poprzez zatrutą glifosatem i bisfenolem żywność , poprzez opryski samlotowe chemitrails i poprzez totalnie niedoinwestowaną służbę zdrowia. Obecnie w depopulację wpisują się preparaty medyczne przeciwko covid-19. To świadoma depopulacja narodu polskiego a winni jej powinni stanąć przed sądem za ludobójstwo na wzór NORYMBERGII.

Flatearth

Czyli mamy wojnę !