dr Michał Sutkowski o nowych obostrzeniach

Dr Sutkowski chce WIĘCEJ OBOSTRZEŃ, bo „na Polaków działa tylko strach i kary”! [WIDEO]

przez | 29 października 2021

– Tutaj oczywiście uchronić nas mogą pierwsze – szczepienia, drugie – cokolwiek byśmy już mówili o tym, ale musimy to powiedzieć, i trzecie – pewne obostrzenia muszą być, bo ze smutkiem to konstatuję, jedynie duża liczba zakażeń, a więc strach i kary na nas działają! I to jest smutna konkluzja, w związku z tym oczekiwalibyśmy chyba wszyscy, że będą wprowadzone pewne obostrzenia – mówi doktor Michał Sutkowski.

– Dzisiejsza Gazeta Wyborcza, jedynka:  rząd czeka na gorsze czasy, proszę wybaczyć. Dwa razy więcej nowych zakażeń niż tydzień temu, tymczasem rząd chce luzować limity dla strefy żółtej i czerwonej. Chce je zmniejszyć. To po pierwsze. Po drugie, mandaty – nikt się ich nie boi. 1000 złotych za nienoszenie maseczki. Policja niestety wypisała ledwie kilka tysięcy mandatów. Więc to jest takie, a co tam, może mi się uda – pyta redaktor.

– Dokładnie tak jest. Kary powinny być dotkliwe. Niestety, dokuczliwe. Powinniśmy o tym mówić. Powinniśmy widzieć policję na ulicy. Powinna Straż Miejska, Policja, służby, kierownicy dużych placówek, sklepów, itd., mieć prawo do tego, żeby wzywać tą policję, nakładać mandaty – proponuje dr Sutkowski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patriot

Obym doczekał dnia, kiedy będę mógł zobaczyć tego zbrodniarza zakutego w kajdany, wpychanego do bydlęcego wagonu jadącego prosto do najcięższego kamieniołomu w jakimś kraju trzeciego świata.

Hegi 78

…powoli ale konsekwentnie idziemy po Ciebie doktorku mengele…wiesz,doktor ten działał i robił badania na obcej ziemi i obcych ludziach, ,,ty robisz na wlasnej ziemi z naszymi ludzmi…kara bedzie wyższa za to …..

anm

Czy jeszcze w ogóle ktoś słucha tych ludzi? jak ten dochtur ba je ni wyksztacuny i wim ,że to jedno olbrzymia gra o piniądz i zniwolenie nas.

Marcin

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz.

P Amelia

Niektórym lekarzom wydaje się, ze są bogami
Ale nie miłującymi, tylko surowymi i karzącymi srogo za niespelnianie ich woli.
Woda sodowa kiedy uderzy do głowy…

Genowefa Borkowska

Kary powinne być dotkliwe ale dla tych, co namawiają do szczepień i nie biorą odpowiedzialności za ich skutki. Chciałabym, aby ten doktorek stanął na wprost córki mojego kolegi i powiedział jej, dlaczego zmarł jej ojciec, który zawierzył takim naganiaczom, jak dr Sutkowski i poszedł zaszczepić się Pfizerem. Druga dawka 19 lipca…. I zaczęło się. Zdrowy człowiek, a w ciągu dwóch miesięcy stał się wrakiem. Utrata wzroku, nogi odmówiły posłuszeństwa ale wiara, że uratował się przed covidem była silniejsza od tego, aby przyznać się, że coś złego w jego organizmie się dzieje. Żadne argumenty, że szczepienie go osłabiło i coś mu jest, do niego nie docierały. Szkoda, że nie zmusiłam go do szybszego pójścia do szpitala ale on mi zarzucał, że wierzę w teorie spiskowe. I….. 20 września zmarł, bo serce stanęło, jak to lekarz określił, chociaż w czerwcu był zdrów jak ryba. Wierzę, że nadejdzie jeszcze czas, gdy takich doktorków będziemy rozliczać za szastanie ludzkim życiem.

takie gadanie

zabezpieczyli się prawnie i nie poniosą odpowiedzialności – niestety ani oni ani urzędnicy działający w „dobrej wierze” o parciu o „grono eksperckie” – po to je stworzono a dopuki jest zakupiony ogrom ” szczepionek” – żaden lek oficjalnie ni zostanie dopuszczony ponieważ wtedy wszystkie te szczepionki musiały by pójść do kosza – a to niedbalstwo i utrata władzy

Nina

Łobuz🙂

Marek

Żeby było tak jak w Australii , gdzie w mediach nakłania się, aby dzieci donosiły policji na rodziców ,na rodzeństwo , a sąsiad na sąsiada. Sutkowski marzy ,żeby tak było u nas.Byłby w swoim żywiole.Cóż za życie !

waldo

Czy ta łajza sutkowska nie boi się, że mu ktoś zrobi kęsim ?.

jan

Panie sutkowski takie sugestie i straszenie to w niedzielę przy obiedzie u siebie w domu, bo ludzie juz uodpornili sie na to co serwujecie im od prawie dwoch lat, dzieci się z was smieja, nie kompromitujcie się już, przyjdzie czas rozliczeń, PAMIĘTAMY!!!

George

Jeśli wg Sutkowskiego na Polaków działa tylko strach i kary, to może trzeba mu zagrozić mordobiciem? Może wtedy pójdzie po rozum do głowy? No chyba że to jest Polak taki jak Michnik.