Zbigniew Hałat fala raka

DR ZBIGNIEW HAŁAT: Nadchodzi “fala” nowotworów i cukrzyc! [WIDEO]

przez | 27 stycznia 2022

Gdyby ci ludzie z tą narracją występowaliby na wiecach wyborczych, przed ostatnimi wyborami to przecież wywieźliby ich na taczkach, to jest niemożliwe, by ktoś w twarz pluł narodowi głosząc tezy niepoparte niczym – mówi ostro dr Zbigniew Hałat na temat aktualnej władzy w Polsce.

Fala nowotworów i cukrzyc

Gdyby Niedzielski został zdymisjonowany to byłoby to bardziej wyraziste zachowanie osób, które zostały wybrane do sprawowania administracji krajem – kontynuuje doktor Hałat. Ci ludzie nie są władcami feudalnymi, tylko są służbą publiczną. Minister to osoba wynajęta do sprawowania funkcji zgodnych z ustawą. Czytamy ustawę za co odpowiada minister zdrowia i widzimy, w którym miejscu ten minister nie wykonuje swoich zadań, a nawet działa na szkodę.

źródło: TV POLSKA

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 170

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ilona

Prawda wygląda tak, jak następuje: – Prof. Gut szczerze o pandemii i działaniu rządów. „Dziś panuje konieczność utrzymania liczby zachorowań. Oni nie leczą by wyleczyć, lecz by rozpropagować i sprzedać szczepionki.”

Vit

Cały rząd z władzami pis do kryminału na dożywocie.

Żwirekimuchomorek

Dzisiaj czytałem artykuł w gazecie podający, że w 2020/2021 w Niderlandach o 10% zwiększyła się liczba osób chorych na raka i lekarze twierdzą, że to win apapierosów… tylko w ostatnich latach palenie tytoniu straciło na popularności i dzisiaj mniej ludzi pali niż kiedyś a sam rząd w NL kilka miesięcy temu zmienił reguły co do sprzedaży wyrobów tytoniowych, których nie można pokazywać/reklamować w sklepach aby nie kusiły…

Last edited 3 miesięcy temu by Żwirekimuchomorek
A.N

Mamy polsko jezyczny zydowski rzad w Warszawie zozony z przetepcow i zamordystow.
Czekam kiedy parszywiec chazarski kaczor zninkie z obiegu.

Qb4

megafony kołchozu. genialne!

lucjan.krzysiak

Ma Pan racje w 100 %,brawo DR. Halat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rzadzi nami skrajnie antypolska holota!!!!!!!!!!!!!!!!!jedynym wyjsciem jest ogolnopolska akcja „widly w plecy”–inaczej zaglodza nas na smierc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pol

Co za błyskotliwy umysł!

Erwin

Kaczora zwyczajem z lat 50 tych powinno sie z sejmu wywiezc na taczce – obowiazkowo z konskim nawozem. I to bylo by ukoronowanie jego calej dzialalnosci. Wygladal by jak mucha na kupie g… bo tym on jest. Jest jednym z najbardziej znienawidzonych ludkow w Polsce . moze powalczyc o pierwsze miejsce z Bolkiem Walesa. Zreszta obaj to rzygowiny z czasow okraglego stolu.