Protest we Francji Covid

Francuzi, którzy NIE MAJĄ paszportu Covidowego protestują WŁAMUJĄC się do Centrum Handlowego w Paryżu [WIDEO]

przez | 7 września 2021

Nie tylko w Polsce mamy problem z Covidem, no i… z władzą. Także Francuzi protestują przeciwko paszportom Covidowym. Gdzie zatem wolność? Czym w ogóle jest domniemana pandemia koronawirusa? Czy mamy do czynienia z plandemią koronawirusa? Coraz więcej osób w wielu krajach europejskich dostrzega pewne skandaliczne decyzje rządów odnośnie nieradzenia sobie z koronawirusem. Tym razem postanowili zaprotestować Francuzi, którzy mają dość idiotycznych decyzji swojego rządu.

Francuzi wdarli się do Centrum Handlowego w Paryżu i sprzeciwili się wydawaniu oraz nakazywaniu posiadania paszportów cowidowych. Mają oni już serdecznie dość tego, co każe im władza. Kolejny lockdown? Zamykanie gospodarki? Bezsensowny nakaz noszenia maseczek? Przymus szczepień? Oni się temu sprzeciwiają.

W Polsce także Prawo i Sprawiedliwość nie radzi sobie z sytuacją związaną z Covidem. Rząd co chwila zastanawia się i wprowadza jakieś bezsensowne obostrzenia. Teraz jesteśmy straszeni czwartą falą. Obudźmy się i powiedzmy „NIE!” dla władzy.

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „Francuzi, którzy NIE MAJĄ paszportu Covidowego protestują WŁAMUJĄC się do Centrum Handlowego w Paryżu [WIDEO]

  1. Sylwia

    Brawo Francuzi walczacy o niepodległość świadomych ludzi.Niepoddajacych sie systemowi GADOW
    BRAWO xxx

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *