Grzegorz Braun i Jakub Kulesza

Grzegorz Braun i Jakub Kulesza: PiS chce wziąć udział w międzynarodowej wojnie technologicznej! Anty-Huawei to nowy pomysł rządu, który skazuje nas na porażkę [WIDEO]

przez | 14 września 2021

Rząd przygotowuje ustawę Anty-Huawei. Nie jest to dobra decyzja i korzystna strategia dla Polski, gdyż w ten sposób będziemy uczestniczyć w wojnie technologicznej i nic z tego nie będziemy mieć, a nawet poniesiemy ogromne straty. Prawo i Sprawiedliwość chce oczywiście stanąć po stronie Stanów Zjednoczonych w tej międzynarodowej wojnie.

Grzegorz Braun, powołując się na kwestie bezpieczeństwa państwa, krytykuje PiS za te decyzje. Jest to niekorzystne, a nawet szkodliwe dla Polaków. Konfederacja zawsze opowiadała się za całkowitą wolnością, która odnosi się nie tylko do społeczeństwa, ale także prowadzenia biznesu. Czy imperium amerykańskie upada na naszych oczach? Wobec tego dlaczego Prawo i Sprawiedliwość nie jest za dywersyfikacją polityczną oraz gospodarczą? Konfederacja temu się sprzeciwia.

Wypowiada się również Jakub Kulesza, który zdecydowanie krytykuje partię rządzącą za decyzje w zakresie polityki zagranicznej. Tutaj będzie walka gospodarcza i Prawo i Sprawiedliwość chce nas skazać na porażkę. Lex Huawei to pomysł PiSu. Wojna technologiczna to nie jest nasza wojna i nie możemy w niej brać udziału. Wtedy stracimy na znaczeniu oraz finansowo.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *