Grzegorz Braun i Korwin

Grzegorz Braun i Korwin: Szczepienie dzieci jest tylko po to, żeby mogły zarobić firmy farmaceutyczne! [WIDEO]

przez | 11 grudnia 2021

Grzegorz Braun i Korwin nie boją się mówić, jak to jest naprawdę z tymi szczepionkami. Konferencja prasowa Konfederacji poświęcona jest zgłoszeniu do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w sprawie powiązań członków Rady Medycznej z firmami farmaceutycznymi. Janusz Korwin-Mikke mówi o tym, że minister Niedzielski trzy tygodnie temu polecił sprawdzić, którzy z członków Rady Medycznej mają powiązania z firmami farmaceutycznymi. Spotkało się to z groźbami. Poleciały wielkie gromy i Adam Niedzielski się przestraszył. Konfederacja nie boi się o tym mówić.

Korwin-Mikke o eksperymentach na dzieciach oraz korupcji lekarzy

– Chciałem powiedzieć rzecz niepokojącą. Przede wszystkim firma Pfizer jest jedyną firmą w Stanach Zjednoczonych, którą ukarano za korumpowanie lekarzy. Ta firma dostaje zlecenia na te wszystkie szczepionki. Firmę Pfizer spotkała także kara za robienie eksperymentów na dzieciach w Nigerii. W tej chwili firma ta robi eksperymenty na dzieciach europejskich. Chce także robić eksperymenty na dzieciach polskich. Wobec tego mam nadzieję, że nasz rząd do tego nie dopuści, lecz przede wszystkim musimy sprawdzić te powiązania, bo o tym wróble ćwierkają na wszystkich dachach i niestety premier Mateusz Morawiecki powiedział, że Unia Europejska przepłaciła trzy miliardy na zakup tych szczepionek. Były także łapówki – mówi Janusz Korwin-Mikke.

Grzegorz Braun o powiązaniach członków Rady Medycznej z firmami farmaceutycznymi

– Praca wre u nas w Konfederacji od wczesnego ranka. Oto wniosek, który kierujemy do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Rzecz prosta, nieskomplikowana, która nie wymaga długich uzasadnień. Wnioskujemy o sprawdzenie związków członków Rady Medycznej do spraw Covid-19 przy prezesie Rady Ministrów z firmami farmaceutycznymi, które zajmują się produkcją i dystrybucją szczepionek przeciwko Covid-19. Za całe uzasadnienie wystarcza nam spostrzeżenie Adama Niedzielskiego, ministra choroby i nagłej śmierci, który w swoim czasie stwierdził, iż analizując propozycje rady stara się wyważyć, ile jest w tym wartości dodanej dla zdrowia publicznego, a ile jest w tym interesu firm farmaceutycznych – komentuje sytuację Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun umieścił również na Twitterze wiadomość o skierowaniu wniosku do ABW odnośnie podejrzenia korupcji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 125

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieczydław

Szacun za wytrwałość i mówienie prawdy. Szkoda że już nie ma nas tak jak w 80 tych latach.
Jak tych gadów pogonić z rządu?

Julia

Bóg zapłać.Modlę się do Boga aby to farsa się skończyła

zenek

Tylko Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski jest w stanie zmienić rzeczywistość antychrysta

dr. mako

Jezus nie potrzebuje gestów jak królowa niebios. Jezus niczego od nas nie potrzebuje, to my potrzebujemy Jego i tylko prawdziwe nawrócenie byłoby w stanie zmienić świat. Chwała Najwyższemu ten świat jest jednak skazany na unicestwienie i nie powinniśmy oczekiwać że finał będzie inny. Nawróceni wiedzą czym jest prawdziwy pokój i gdzie jest prawdziwa ojczyzna.