Wakacje z Konfederacją

Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak, Sośnierz, Winnicki, Kulesza – WIELKI FINAŁ WAKACJI Z KONFEDERACJĄ [WIDEO]

przez | 9 sierpnia 2021

Na początku przemawia Krzysztof Bosak, który mówi o wartościach takich, jak wolność, tradycja, duma oraz patriotyzm. Warto zadać sobie pytanie, o czym rozmawiają Polacy i o co pytają. Ponad miesiąc spotkań członków Konfederacji z obywatelami dało nam odpowiedź na te pytania. Wakacje z Konfederacją to były spotkania przez ponad miesiąc, kiedy to objechano cały kraj. Spotkania z wyborcami są bardzo ważne i dlatego trzeba jasno mówić o programie partii Konfederacja oraz o tym, co ma do zaoferowania ta partia wszystkim Polakom. Nie ma jednego przewodniego tematu. Coraz więcej pytań dotyczy programu Prawa i Sprawiedliwości, czyli „Polskiego ładu”. Odpowiedzią Konfederacji jest program „Polska na nowo”. Czy ludzie mają bać się „Polskiego ładu”? O tym mówi polityk, Krzysztof Bosak.

Konfederacja przedstawia ofertę Polski uczciwej oraz wolnej. Takiej, gdzie przestrzega się konstytucji oraz wszelkich praw. Konfederacja nie boi się spotkań z Polakami. Pokazały to właśnie „Wakacje z Konfederacją”. Trzeba przedstawiać program Konfederacji. To właśnie Konfederacja podnosi z błota sztandar polskiej prawicowości, podnosi ideały wolności, niepodległości oraz suwerenności. Polacy coraz częściej przekonują się o tym, że nie ma wyboru wyłącznie między Prawem i Sprawiedliwością a Platformą Obywatelską. Konfederacja daje gwarancje pewnej nowej jakości w polskiej polityce. To ogromna szansa dla wszystkich Polaków, dlatego warto słuchać wypowiedzi polityków partii Konfederacja, gdyż powinno nam zależeć na Polsce normalnej, uczciwej oraz dumnej.

Wyborcy Konfederacji chcą zmian w Polsce. Żeby to się stało, politycy Konfederacji muszą chcieć władzy. To szansa na to, żeby Polska była wielkim i liczącym się krajem, żeby osoby, które pracują nie były karane za pracę. Konfederacja to ogromna szansa dla wszystkich Polaków.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments