Grzegorz Braun o ministrze Niedzielskim

Grzegorz Braun: Minister Niedzielski przyznaje rację Konfederacji, że 30% zgonów na Covid-19 to osoby zaszczepione” [WIDEO]

przez | 12 listopada 2021

– To jest oczywiście dla nas marna satysfakcja, że Minister Choroby i Nagłej Śmierci dochodzi wreszcie do tych wniosków, która propagowała Konfederacja, można powiedzieć od zawsze, od kiedy ten instytucjonalny państwowy obłęd zaprowadzany pod pretekstem walki z pandemią trwa. To zatem marna satysfakcja, że Niedzielski kłamie troszkę mniej w ostatnich dniach. Zwracamy uwagę na to, że kłamie, i podżega, i zachęca do bezprawia w dalszym ciągu – alarmuje poseł Konfederacji, Grzegorz Braun.

– Projekt ustawy, która wyposażałaby prawem kaduka pracodawców, w możliwość inwigilowania własnych pracowników, poprzez wnikanie w sferę ich prywatności, poprzez naruszanie tajemnicy lekarskiej – to jest oczywiście projekt, którego popierać nie możemy, przed którym nawet rozgłośnie przestrzegamy – zauważa polityki Konfederacji, Grzegorz Braun.

– I tu właśnie przy ulicy Wiejskiej, 16 listopada zgromadzą się polscy patrioci, wolnościowy, narodowcy, tradycjonaliści, konserwatyści pod znakiem Konfederacji, upominający się o wolność, o normalność, o poszanowanie tajemnicy lekarskiej – przeciwko segregacji sanitarnej. Nasz projekt ustawy „Stop segregacji sanitarnej” wrócił do zamrażarki sejmowej – otwarcie mówi Grzegorz Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!