Grzegorz Braun segregacja sanitarna

Grzegorz Braun odpowiada Kaczyńskiemu na wezwanie do SEGREGACJI SANITARNEJ! Konfederacja PRZECIWKO [WIDEO]

przez | 10 sierpnia 2021

Konfederacja od półtora roku, jako jedyna siła polityczna w Polsce, konsekwentnie reprezentuje zdrowy rozsądek, rację stanu, interes narodowy wobec zjednoczonej koalicji covidowej, która pod pretekstem walki o zdrowie publiczne, łamie prawo, nadużywa go, wystawia na śmiertelne niebezpieczeństwo, czyli chodzi o zdrowie, życie i majętność obywateli Polski. Grzegorz Braun mówi jasno o tej covidowej paranoi i rozprawia się merytorycznie z mitami, jakie obrosły wobec domniemanej pandemii koronawirusa.

Poseł Braun pokazuje także oświadczenie, którym Konfederacja chce z jednej strony uprzedzić dalsze próby propagandowego dzielenia się odpowiedzialnością przez aktualny układ władzy. Tym właśnie jest złożona przez Jarosława Kaczyńskiego propozycja nie do odrzucenia. Otóż chodzi o to, abyśmy wszyscy podpisali się pod bezprawną, niemądrą i nieludzką polityką rządu Mateusza Morawieckiego.

Grzegorz Braun przedstawia sprawę jasno, żeby nie ułatwiać rządzącym nominowania Konfederacji na czarny charakter oraz winowajcę całego zła, które już się dokonało. Jednak tutaj za złą sytuację odpowiedzialne są rządy Zjednoczonej Prawicy. PiS oraz jej koalicjanci nie radzą sobie z obecną sytuacją w Polsce w związku z pandemią koronawirusa. Nie ma zgody Konfederacji na segregację sanitarną.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.1 / 5. Liczba ocen. 14

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yola

Brawo, kochani jesteś i Konfederacjo, super Pan Braun