Grzegorz Braun o lockdownie

Grzegorz Braun: Polskę zalewa fala wyroków sądowych miażdżących bezprawny lockdown! [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Walka z teoretyczną pandemią. Co szykuje nam rząd? Można wprost mówić o plonie bezprawia odnośnie działań z rzekomym zwalczaniem pandemii koronawirusa. Grzegorz Braun na konferencji prasowej odnosi się do prawa, jakie panuje w Polsce i które odnosi się do działalności przedsiębiorstw. Mamy już wyroki sądu, które jasno mówią, że władza prowadzi bezprawne działania. W polskim prawie nie ma terminów „obostrzenia” czy też „luzowanie”. Jest to w pewnym sensie licencja poetycka. Pod jej pretekstem rząd ucieka się do praktyk zbójeckich.

Firmy chcą normalnie funkcjonować. Bez tego nie ma szans na normalne i godne życie dla przedsiębiorców oraz ich rodzin. Prawo i Sprawiedliwość chce ponownie zamknąć gospodarkę. Lockdown to głupota. Do tego dochodzą idiotyczne nakazy oraz zakazy w związku z koronawirusem.

Braun mówi także o tym, że Sąd Najwyższy podkreśla z całą stanowczością, że niezależnie od okoliczności faktycznych, nawet tak dramatycznych i trudnych jak pandemia koronawirusa, nie jest dopuszczalne stanowienie prawa karnego na skróty. Jest to opinia Sądu Najwyższego, a nie jacyś mityczni terroryści lub antyszczepionkowcy, których rząd nominował już na winowajców zła wszelkiego Polski. To mówi Sąd Najwyższy. Praktyki władz, a jakimi mamy obecnie do czynienia, są niedopuszczalne.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *