Grzegorz Braun o przymusie szczepień

Grzegorz Braun: SEGREGACJA sanitarna na przykładzie CHOREJ DZIEWCZYNKI i jej mamy! [WIDEO]

przez | 16 października 2021

Temat segregacji sanitarnej podejmowany był przez Konfederację wiele razy. Jednak podnosić go będziemy tyle, ile tylko będzie trzeba. Musimy mówić o segregacji sanitarnej na przykładzie ciężko chorej dziewczynki, małej, rocznej Mai, której odmawia się kluczowych badań przed operacją oraz przesuwa termin poważnej operacji z uwagi na to, że mama zastępcza Mai, pani Adrianna, nie ma odpowiedniego certyfikatu, który poświadczałby zaszczepienie na Covid-19. Mama małej Mai jest z nami i opowie nam więcej na temat tego, jak dzisiaj system opieki zdrowotnej traktuje matki oraz ich maleńkie chore dzieci. Czas fałszywego pokoju już minął. Mamy do czynienia z jawnymi prześladowaniami i nie możemy zgodzić się na ten bicz tresury – zapowiada konferencją prasową Konfederacji Marta Czech.

– Skorzystałam z okazji i z pomocy Konfederacji. Wyciągnęli do mnie pomocną dłoń, żebym mogła opisać zajście, jakie miało miejsce w szpitalu we Wrocławiu. Chora dziewczynka, która ma guza śródpiersia i ubytek w przegrodzie serca miała być operowana. Wcześniej było umówione badanie. Musiałam mieć zgodę kardiologa na wykonanie tej operacji. Doszło do tego, że pani doktor wyszła z gabinetu i zadała pytanie: „czy mamy szczepienie przeciwko Covid?”. Nie było pytania o test, o możliwości położenia na oddziale czy do izolatki. Nie było nic o przeprowadzeniu testu. Powiedziałam, że nie jestem zaszczepiona, więc odmówiono nam badań Mai – mówi pani Adrianna Łucinkiewicz.

– Lepszy przykład niż wykład. Tutaj w mikroskali, która jest przecież całym życiem małej Mai, pani Adrianny, babci, widzimy jak w soczewce, patologie walki z mniemaną pandemią, którą prowadzi rząd Polski. Wygląda na to, że z determinacją prowadzi tę walkę aż do ostatniego zdrowego Polaka. Wszystko odbywa się kosztem zdrowia i życia. Zaprowadzany jest reżim segregacji sanitarnej. Odmawia się dostępu do opieki medycznej, do usług medycznych – mówi Grzegorz Braun z Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 18

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota.

A kasę NFZ bierze od wszystkich nie ma segregacji koniec płacenia składek na zdrowie lepiej zostawić pieniądze na konto prywatne i mieć na lekarza lub szpital. Boże mniej nas w opiece

Mirosław

Ci ZBRODNIARZE (przekupni politycy i lekarze) niebawem odpowiedzą przed sądami za swoje czyny. Mam nadzieję, że wówczas niezawisłe sądy nie okażą im litości, tak jak oni nie mieli litości dla swoich bliźnich.

Żwirekimuchomorek

służba zdrowia powinna być prywatna wtedy by leczyli zamiast utrzymywać ludzi w chorobie