Grzegorz Braun

Grzegorz Braun: To jest SOCJALISTYCZNE rozdawnictwo, PRZEKUPYWANIE Polaków! – Wakacje z Konfederacją [WIDEO]

przez | 3 sierpnia 2021

Aktualna sytuacja w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Grzegorz Braun ironicznie przegląda wiadomości w swoim telefonie z ostatniego czasu i zadaje sobie pytanie, co nam szykuje Wielki Brat. Jeden z newsów brzmi: „Adam Niedzielki: Na Podkarpacie mogą wrócić obostrzenia. Region jest jednym z najmniej wyszczepionych”. Cele działalności Konfederacji można różnie zredagować. Można je także różnie interpretować. Można wycinkowo przedstawić program „Polska na nowo”. Ten program jest odpowiedzią na socjalistyczne zapędy obozu rządzącego w Polsce.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości oznaczają socjalistyczne rozdawnictwo oraz przekupywanie Polaków ich własnymi pieniędzmi. Warto zatem postawić diagnozę na temat stanu Polski w sensie gospodarczym, społecznym, a także politycznym. Diagnoza ujawnia poważny stan pacjenta, którego trzeba uleczyć. Mowa oczywiście o Polsce.

Jednak polityk Grzegorz Braun został zainspirowany przez ministra Niedzielskiego oraz chciałby przedstawić inny cel działania partii Konfederacja. Chodzi o to, aby cała zorganizowana grupa przestępcza, Morawiecki, Niedzielski, Dworczak oraz inni super ministrowie i wiceministrowie, szukali schronienia gdzieś daleko w jakiejś dżungli amazońskiej.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *