Grzegorz Braun o Niedzielskim

Grzegorz Braun UJAWNIA dowody ws. Niedzielskiego! Kto z kim, dlaczego i za ile? OSTRO o NORYMBERDZE 2.0! [WIDEO]

przez | 25 października 2021

– Moja rodzina została wzięta na zakładników przez prezydium Sejmu RP. Jakieś drakońskie kary zostały ogłoszone i w odpowiedzi naród, czyli państwo szczodrze się dorzucił do zrzutki, która notabene ciągle jeszcze trwa. Dzięki temu, że zrzuciliście się państwo, to moja rodzina może się czuć bezpieczna i możemy spokojnie ruszać z projektem, który inaczej byłby trudny do skonfigurowania. Chodzi o projekt Norymberga 2.0. Rzeczy w tym, że dużo sobie tutaj mówimy i brawo – tak trzeba. Dużo wypisujemy, komentujemy w mediach społecznościowych, ale czas to wszystko przekuć w materiał procesowy – mówi o sytuacji w związku z p(l)andemią poseł Konfederacji – Grzegorz Braun.

– Czas zacząć nadawać format prawny, który będzie użyteczny w sądach. Tym wszystkim sprawom, o których słyszymy, o których codziennie dowiadujemy się, są to tragedie indywidualne, rodzinne, jest to także tragedia narodowa. Ponad 100 tysięcy zgonów nadmiarowych, jedna trzecia zwyżki zamachów samobójczych wśród nieletnich. Co o tych wszystkich sprawach powinniśmy jeszcze powiedzieć? – pyta się Grzegorz Braun.

– Wiele osób zmarło, bo nie udzielono im pomocy, nawet ich wcale nie zdiagnozowano, bo najpierw pytano te osoby o test i o szczepionkę. I co z tymi wszystkimi zamachami na bezpieczeństwo publiczne, które są dokonywane pod pretekstem walki z pandemią? – pyta dalej polityk Konfederacji – Grzegorz Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 21

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wolny

A Rola jak zwykle prostackie zachowanie. Sapie, dyszy, chrząka, prostackie odzywki.

Arek

Racja, obycia i kultury mu brak, niemniej robi dobrą robotę i za to mu chwała.

Zadamnok

A ja bardzo chce wiedzieć kto za tym stoi. I niedzielskiego, rząd naciska aby te wszystkie durnoty wprowadzać.
Kto naciska sanepid, izbę lekarska. Albo kto płaci.

bodek

punktowo niech oni w durny leb sie popukaja

Anty global⁰

Faszystowsko komunistyczne metody segregacji musza byc ukarane Niszczenie rodzin i upadlanie calego spoleczenstwa. Przekupywanie sluzby zdrowia czego efektem masowe zgony.

Jano24

Brawo Braun.Drani covidowych ukarać

xxx

Zeszmaciliscie sie