Braun w Sejmie

Grzegorz Braun WRÓCIŁ do Sejmu!! TRESURA za pomocą PRZYMUSU ZAMASKOWANIA, koniec z tym! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Grzegorz Braun z Konfederacji dosadnie wyraża swoją opinię między innymi na temat przymusowego maskowania Polaków. Kiedy to wszytko wróci do normalności? Musimy ogarnąć tę sytuację. Kiedy wczoraj na tajnym posiedzeniu Komisji Obroni Narodowej w bunkrze przy Klonowej kilkudziesięciu obecnych – w tym dowódców, przełożonych, ministrów, przewodniczących, szefów służb – nie była zamaskowana. To oznacza, że powiało normalnością i tak trzymać.

Jednak w wojsku trwa tresura żołnierza polskiego między innymi za pomocą reżimu zamaskowania. Musimy to zatem wyjaśnić. Czy wysoka izba zamierza dalej hołdować tej hipokryzji, czy też tak jak w przypadku pierwszych, drugich i trzecich najważniejszych osób w państwie, nie będzie przymusu noszenia maseczek.

Konfederacja jest partią polityczną, która od zawsze opowiada się za wolnością Polaków oraz wolnością podejmowania własnych decyzji, kiedy te nie naruszają wolności innych osób. Grzegorz Braun apeluje o zdrowy rozsądek oraz o zaprzestanie przymuszania nas do noszenia maseczek, które nic nie dają, a nawet mogą nam zaszkodzić. O tym się nie mówi, gdyż ta prawda jest niewygodna nie tylko dla polityków, ale także dla mediów głównego nurtu.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Grzegorz Braun WRÓCIŁ do Sejmu!! TRESURA za pomocą PRZYMUSU ZAMASKOWANIA, koniec z tym! [WIDEO]

 1. Ewa

  Debile sejmowi idą w zaparta. Kogo my jako Naród wybraliśmy na posłów mających reprezentować NASZE interesy, samych idiotów, posłusznie szczekających piesków partyjnych bez woli samodzielnego myślenia. I my ich jeszcze opłacamy. WON WON WON !!!!

  Odpowiedz
  1. BD

   A mamy kogo wybrac? To moje wielkie pytanie od 1980 roku, kiedy „Solidarnosc” wołała: „Żądamy wolnych wyborów!”. Jak widać moje pytanie pozostaje aktualne, w 30-to kilku milionowym narodzie nie ma kogo wybrac z wyjątkiem garstki, nie mającej istotnego wplywu

   Odpowiedz
  2. Jerzy R

   Tak! Wybraliśmy 460 idiotów (z nielicznymi wyjątkami)
   To mamy samych darmozjadów. Po co Ojczyźnie taki garb, wrzód który jeszcze przyznał se podwyżkę! Rozbójnicy i krwiopijcy.. Za to i za tę plandemię powinni skończyć na banicji a wcześniej przed sądami!!!!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *