Grzegorz Płaczek absurdy

Grzegorz Płaczek: Kolejne absurdy i korespondencja z urzędami! [WIDEO]

przez | 12 stycznia 2022

Przekazujemy w załączniku skargę Pana Grzegorza Płaczka na bezczynność i nienależyte wykonywanie zadań przez Ministra Zdrowia w zakresie sprawowanego nadzoru nad Prezesem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Skarżący odnosi się do wydania przez ww. organ decyzji z 27 kwietnia br. [2021] dokumentacji badania klinicznego, oraz stanowiska zajętego w związku z interwencją posła na Sejm RP Pana Grzegorza Brauna. – możemy przeczytać w oficjalnym piśmie z Ministerstwa Zdrowia do Grzegorza Płaczka.

Walka z systemem

Prosimy o odniesienie się do zagadnień poruszonych w wystąpieniu Skarżącego w terminie do 7 stycznia 2022 r. i poinformowaniu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o zajętym w sprawie stanowisku.

Sprawa dotyczy złożonej skargi publicznej na opieszałość ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który, zdaniem Grzegorza Płaczka , doprowadził do tego, że na polskich dzieciach testowane są preparaty przeciwko Covid-19.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 74

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz

Nie wygracie z nimi. Możecie tylko dzięki swoim działaniom ujawniać zło. To jest apokalipsa. Im więcej ludzi to zrozumie i się dzięki temu nawróci to lepiej. Brawo obnażajcie kłamstwa ciemniej strony.

krystyna

bardzo dobry i prawdziwy artykul