Kto płaci Youtuberom

Grzegorz Płaczek: Którym YouTuberom płaci polski rząd z NASZYCH PODATKÓW? [WIDEO]

przez | 30 sierpnia 2021

Grzegorz Płaczek ujawnia prawdę na temat tego, jakim Youtuberom płaci się z podatków. Sytuacja jest kuriozalna i musimy się jej dokładnie przyjrzeć. Ile pieniędzy dostają Youtuberzy? Kto im za to płaci? Jakie wynagrodzenia zostały wypłacone Youtuberom? Na czym konkretnie miały polegać działania Youtuberów? Powinniśmy dowiedzieć się, na czym polega ten przemysł youtubowy.

Youtuberzy są opłacani przez rząd, żeby promować szczepienia oraz zachęcać do nich. Niestety nie jest to odpowiedzialne, gdyż wielu niezależnych ekspertów krytycznie ocenia działania rządu i namawianie do szczepień. Nie wszyscy mówią o skutkach ubocznych. Te mogą pojawić się nawet po kilku latach od zaszczepienia się.

Rząd przyszykował nam jedną wielką manipulacją oraz kłamstwo. I to wszystko za pieniądze podatników, również tych, którzy są przeciwni szczepieniom i uważają, że jest to szkodliwe. Nie ma zatem mowy o wolności obywateli. Namawiają nas do uczestniczenia w eksperymencie medycznym. Niestety niezależnie eksperci, którzy mówią prawdę o koronawirusie i możliwych powikłaniach są ignorowani lub blokowani.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz

Witam! Panie Grzegorzu proszę spytać
w jakich temperaturach przechowywane są „szczepionki”. -70stopni Celsjusza? Przecież taki
problem był na początku tylko jedna lodówka. Polepszyło się?!pozdrawiam

Mariusz

Dobrze gada

bodek

klamcy krentacze sprzedawczyki albo idioci nie wiedza co mowia