Grzegorz Płaczek o szczepieniach

Grzegorz Płaczek: Rodzice BRONIĄ dzieci przed ZASZCZYPAWKOWANIEM – Nie poddajemy się, walczymy dalej! [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Grzegorz Płaczek mówi prawdę o propagandzie,jaką uprawia Ministerstwo Zdrowia oraz sam minister Adam Niedzielski. Tutaj nie ma już słów wytłumaczenia na to, co robi minister Niedzielski odnośnie koronawirusa, szczepień oraz (nie)radzenia sobie z rzekomą pandemią. Grzegorz Płaczek ujawnił online swoją korespondencję z Ministerstwem Zdrowia. Mamy do czynienia z pewnym poziomem absurdu oraz wprowadzaniem idiotycznych nakazów oraz zakazów. Wszystko w imię pokonania koronawirusa. Coraz więcej osób wie, że maseczki nie pomagają. Jeśli Covid jest rzeczywiście taki groźny, to na pewno maseczki tutaj nie pomogą. Dziecku odmówiono podania posiłku, gdyż nie chciało założyć maseczki. Jest to skandal i nie ma na to zgody osób, które myślą w kategoriach wolnościowych.

Grzegorz Płaczek organizował wsparcie dla mamy tego dziecka. Noszenie maseczek to nieracjonalny przymus. Musimy piętnować takie sytuacje i opisywać je w Internecie, gdyż w mediach głównego nurtu takie przypadki nie są publikowane. Po szczepieniach jest coraz więcej przypadków u dzieci, które mają problemy związane z ich psychikami. Rząd nic sobie z tego nie robi. Dzieci zaszczepione zaczynają się potem dziwnie zachowywać. Rodzice tych dzieci nie wiedzą potem, do kogo się z tym problemem zwrócić.

Pan Płaczek odnosi się także do kontrowersyjnego wystąpienia pana Grzegorza Brauna w Sejmie RP. Wynikało to z pewnego rozgoryczenia posła, gdyż nikt nie wspomniał o ponad 150 tysiącach zgonów spowodowanych tym, że rząd podejmuje nieodpowiedzialne decyzje odnośni walki z koronawirusem.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *