Grzegorz Płaczek o koronawirusie

IV fala w Polsce! G. Płaczek masakruje decyzje rządu i przedstawia prawdziwe dane! [WIDEO]

przez | 17 sierpnia 2021

Żyjemy obecnie w dziwnych czasach. Zmagamy się z pandemią koronawirusa i warto zadać sobie pytanie, czy polski rząd radzi sobie oraz czy nie przesadza, wprowadzając kolejne nakazy oraz zakazy. Właśnie możemy zaobserwować totalną „nawalankę” w mediach publicznych, która odnosi się do ogłoszonej w przeszłości przez WHO pandemii. Wielu ekspertów zgodnie twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość nie wie, jak racjonalnie działać w tych trudnych czasach. Czym zatem możemy spodziewać się czwartej fali?

Czy ponownie będziemy przechodzić to, co przechodziliśmy w poprzednim roku? Jest mnóstwo nowych zachorowań w Polsce, jednak bywały dni, kiedy nikt nie umarł na Covid. Wobec tego dlaczego rząd znów chce nakładać na nas obostrzenia? Czy takie działanie jest sensowne oraz racjonalne? Grzegorz Płaczek rozwiewa wszystkie wątpliwości, atakując dodatkowo rząd i wypominając im wiele błędów.

Płaczek wprost mówi o tym, że wczoraj i przedwczoraj nikt nie zmarł na Covid-19 w Polsce. Przecież więcej osób umiera na inne choroby oraz ginie w wypadkach samochodowych, więc dlaczego PiS tak uporczywie „walczy” z pandemią koronawirusa, kiedy nie ma zbyt dużego zagrożenia. Grzegorz Płaczek rozwiewa wszelkie wątpliwości.

0 Udostępnień

11 myśli nt. „IV fala w Polsce! G. Płaczek masakruje decyzje rządu i przedstawia prawdziwe dane! [WIDEO]

 1. Bear 71

  Pandemia jest przykrywką żeby ujajć klasę średnią poprzez wprowadzenie nowych podatków i pomysłów PiSu to wszystko żeby zedrzeć z ludzi jak najwięcej pieniędzy i inwigilować społeczeństwo oraz wymusić posłuszeństwo

  Odpowiedz
  1. JACEK

   Co Wy z tymi lekarzami. Promujecie pederastie? Co lekarz to ładniejszy. Jestem hetero, ale w takim to sam bym się zakochał. Lekarz musi być stary.
   Jacek Walczak

   Odpowiedz
 2. Małgorzata Kras

  CZWARTĄ FALA DA DOBRY PAN BÓG BĘDZIEMY MY WKURZONY NARÓD POLSKI WARSZAWA CZEKA NA SWOJE POLSKIE DZIECI . BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI BUDŹ SIE POLSKO BUDZIC SIE DZIECI POLSKIE BUDZIC SIĘ CORKI I SYNOWIE NARODU POLSKIEGO PILNUJMY POLSKI PILNUJMY NASZEJ WOLNOŚCI WOLNEJ OD ZYDOWSTWA POLIN BANDY CZWORGA NASZEJ OJCZYZNY WOLNEJ POLSKI DLA NAS NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKÓW DALSZYCH POKOLEŃ POLAKOW PRZED TYM PROZYDOWSKIM CHCIWYM ZAKLAMANYM RZADEM ZYDOWSKIM KTÓRY NISZCZY WSZYSTKO TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE DOPROWADZA DO RUINY BY POTEM ZA BEZCEN ODKUPIĆ PRZEZ BANKSTEROW I OBCE KORPORACJE ZAGRANICZNE TYLKO 11 PRAWYCH SYNOW POLSKIEJ ZIEMI KONFEDERACJA POLSKI RZĄD POLSKI PREZYDENT RDZENNY SYN NARODU POLSKIEGO NASZYM RZADEM NASZYM PREZYDENTEM TAk NAM DOPOMOZ PANIE BÓG NORYMBERGA CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE BYDLAKI NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA ZA TYCH NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ODESZLI A WIELU Z NICH MOGLO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE CO TEN RZAD PROZYDOWSKI POLIN WYPRAWIA Z NARODEM POLSKIM NORYMBERGA CZEKA WARSZAWA CZEKA BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO.

  Odpowiedz
 3. luc bull/na razie sitting/

  Dlaczego sie dziwicie???–,ze ministerstwo–nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oczywiscie ,ze nie wie!!!!!!!!!!!!!!po co mieliby wiedziec.To nie jest medyczny problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To jest polityczny problem.
  Ministerstwo dostaje polecenia/wiadomo skad/–i je wykonuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!–i tyle
  P.s.Zadne mutacje nie istnieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—to sa tylko fakty prasowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 4. Bożena

  No proszę po ujawnieniu i nagłośnieniu afery fałszowania statystyk umieralności na covida przez panie pielęgniarki i w ostatnim czasie kilka dni z rzędu ludzie przestali na tą chorobę umierać… Ciekawe…

  Odpowiedz
 5. kojot

  głęboko mam w najciemniejszym miejscu swojego ciała niedzielskiego i tego typu tam przychlastów psychicznie chorych i nakazy zakazy ZBRODNIARZA zwanego ministrem choroby i nagłej śmierci.

  Odpowiedz
 6. Cichy bandyta

  Jak mi ktoś podejdzie że strzykawka i tym świństwem to łeb mu upierdole w pasie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *