Jacek Wilk plandemia koronawirusa

Jacek Wilk: POLOWANIE na dzieci w szkołach, CZWARTA fala i kolejny LOCKDOWN! Totalne BEZPRAWIE w Polsce! [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Piotr Szlachtowicz rozmawia z Jackiem Wilkiem z Konfederacji w programie telewizji internetowej wRealu24. Jacek Wilk wprost krytykuje Prawo i Sprawiedliwość za to, jakie decyzje podejmuje w czasie tak zwanej pandemii koronawirusa. No właśnie! Pandemia czy plandemia koronawirusa? Z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Jaką narrację przyjął rząd w Polsce i co nam próbuje wmówić? To, co wyprawia się w Polsce, to jeden wielki skandal.

Przymus szczepień oficjalnie nie istnieje. Jednak czy w rzeczywistości tak jest? Chcą nas przymusić do zaszczepiania się. Ministerstwo Zdrowia jest nazywane przez polityka Konfederacji oraz mecenasa Jacka Wilka Ministerstwem Chorych Ludzi. Wynika to z tego, jakie decyzje podejmuje to ministerstwo, które są nie tylko dziwne i niezrozumiałe, ale także skandaliczne.

Koronawirus to problem rozdmuchany. W krajach, gdzie nie ma lockdownów choruje podobna liczba osób lub nawet mniejsza, niż w tych państwach, w których wprowadzono twarde lockdowny. Jest to jedna wielka groteska i kpina z ludzi nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Powinniśmy wobec tego nazywać rzeczy po imieniu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konfederat

My, ludzie Konfederacji, to przedsiębiorcy, ktorzy nie mają pałaców, jachtów, prywatnych samolotów, nie kupujemy jeszcze swoim kochankom apartamentów, bo nas na razie na to nie stać. Ale… Jak obalimy rząd PISu i wraz z PO przejmiemy władzę, staniemy sie prawdziwymi przedsiebiorcami i wszysto to, co wyżej wymieniłem, bedziemy mieć w zasięgu ręki. Tak nam dopomóż Tusk.