Jacek Wilk plandemia koronawirusa

Jacek Wilk: POLOWANIE na dzieci w szkołach, CZWARTA fala i kolejny LOCKDOWN! Totalne BEZPRAWIE w Polsce! [WIDEO]

przez | 2 września 2021

Piotr Szlachtowicz rozmawia z Jackiem Wilkiem z Konfederacji w programie telewizji internetowej wRealu24. Jacek Wilk wprost krytykuje Prawo i Sprawiedliwość za to, jakie decyzje podejmuje w czasie tak zwanej pandemii koronawirusa. No właśnie! Pandemia czy plandemia koronawirusa? Z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Jaką narrację przyjął rząd w Polsce i co nam próbuje wmówić? To, co wyprawia się w Polsce, to jeden wielki skandal.

Przymus szczepień oficjalnie nie istnieje. Jednak czy w rzeczywistości tak jest? Chcą nas przymusić do zaszczepiania się. Ministerstwo Zdrowia jest nazywane przez polityka Konfederacji oraz mecenasa Jacka Wilka Ministerstwem Chorych Ludzi. Wynika to z tego, jakie decyzje podejmuje to ministerstwo, które są nie tylko dziwne i niezrozumiałe, ale także skandaliczne.

Koronawirus to problem rozdmuchany. W krajach, gdzie nie ma lockdownów choruje podobna liczba osób lub nawet mniejsza, niż w tych państwach, w których wprowadzono twarde lockdowny. Jest to jedna wielka groteska i kpina z ludzi nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Powinniśmy wobec tego nazywać rzeczy po imieniu.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *