Robert Winnicki i Jakub Kulesza o łamaniu prawa przez sanepid

Jakub Kulesza i Robert Winnicki o BEZPRAWNYCH działaniach SANEPIDU! Mamy do czynienia z ŁAMANIEM prawa przez inspektora sanitarnego [WIDEO]

przez | 17 września 2021

Wczoraj o godzinie 15 poseł Kulesza wysłał pismo do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Puławach w związku z łamaniem przez niego prawa. Jest to wręcz skandaliczne i musimy tę kwestię wyjaśnić. Następnie pan inspektor wycofał się z prób łamania prawa. Cały puławski sanepid wycofa to pismo, które odnosi się do łamania prawa.

Chodzi o to, że we wtorek puławski sanepid wysłał do wszystkich żłobków, przedszkoli i szkół w powiecie puławskim pismo, w którym zażądał od dyrekcji zebrania informacji od nauczycieli, od pracowników oraz od uczniów o szczepieniach na Covid-19. Informacje miały dotyczyć dat oraz nazwy preparatu, którym miałyby być zaszczepione osoby.

Kulesza skierował pismo do inspektora, które jasno mówi o łamaniu prawa przez tego inspektora. Konfederacja sprzeciwia się segregacji sanitarnej oraz przymusowi szczepień. Nie ma na to zgody jedynej merytorycznej i wolnościowej partii w polskim parlamencie.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *