Robert Winnicki i Jakub Kulesza o łamaniu prawa przez sanepid

Jakub Kulesza i Robert Winnicki o BEZPRAWNYCH działaniach SANEPIDU! Mamy do czynienia z ŁAMANIEM prawa przez inspektora sanitarnego [WIDEO]

przez | 17 września 2021

Wczoraj o godzinie 15 poseł Kulesza wysłał pismo do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Puławach w związku z łamaniem przez niego prawa. Jest to wręcz skandaliczne i musimy tę kwestię wyjaśnić. Następnie pan inspektor wycofał się z prób łamania prawa. Cały puławski sanepid wycofa to pismo, które odnosi się do łamania prawa.

Chodzi o to, że we wtorek puławski sanepid wysłał do wszystkich żłobków, przedszkoli i szkół w powiecie puławskim pismo, w którym zażądał od dyrekcji zebrania informacji od nauczycieli, od pracowników oraz od uczniów o szczepieniach na Covid-19. Informacje miały dotyczyć dat oraz nazwy preparatu, którym miałyby być zaszczepione osoby.

Kulesza skierował pismo do inspektora, które jasno mówi o łamaniu prawa przez tego inspektora. Konfederacja sprzeciwia się segregacji sanitarnej oraz przymusowi szczepień. Nie ma na to zgody jedynej merytorycznej i wolnościowej partii w polskim parlamencie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek

A czy ludzie wiedzą, że te pseudo szczepienia to eksperyment medyczny, i za wynikające z niego powikłania lub śmierć nikt nie ponosi odpowiedzialności. Ani producent ani nasze Państwo. Nie da się tego ubezpieczyć w żadnym towarzystwie ubezpieczeniowym jako najniebezpieczniejszy eksperyment na świecie. Nawet lot w kosmos ubezpieczają a pseudo szczepienia NIE !!!
Wielki filozof powiedział, że połowa ludzkiej populacji to idioci. Dziwnym trafem tylu się właśnie zaszczepiło. Czyżby miał racje?? Jakim trzeba być ignorantem w czasach, gdy w internecie jest tyle danych, są roczniki statystyczne i wiadomo ile i na co ludzi rokrocznie umiera. Nagle przestali umierać na grypę i inne choroby a wszystko włącznie ze zgonami ze starości idzie na rachunek COVID, a to wszystko aby zastraszyć ludzkość i nią manipulować. Co to za pandemia ze śmiertelnością 0,02% (wg WHO), gdy śmierci w wyniku powikłań po szczepionkowych jest wielokrotnie więcej. Zobaczymy za rok, dwa co się będzie działo, ale wtedy będzie za późno. Myślę, że ci współcześni – MENGELE z Krajowej Izby Lekarskiej staną kiedyś przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie wobec Ludzkości.