Jakub Kulesza

Jakub Kulesza MIAŻDŻY koalicję COVIDOWĄ w Polsacie! Niedzielski powinien pójść SIEDZIEĆ za KŁAMSTWA! [WIDEO]

przez | 30 listopada 2021

– Czy obowiązkowe szczepienia w Polsce s rzeczywiście dobrym rozwiązaniem, gdyż znamy historię kilku krajów europejskich, gdzie zaszczepienie jest bardzo duże, ponad 80-90 procent i słyszymy na przykład, że  w Portugalii wprowadzają lockdown. Jakub Kulesza został wywołany przez panią poseł Żukowską, więc pora na pana – mówi redaktor.

Czy przymus szczepień jest dobrym rozwiązaniem?

– Pani poseł dalej udaje albo mam wrażenie, że rzeczywiście nie rozumie, czym się różni sprzeciw wobec szczepień, którego w Konfederacji pani nie uświadczy, a sprzeciw wobec przymusu. To tak, jakby pani lubiła jeść warzywa, nie lubiła jeść mięsa, a ja bym mówił, że pani chce wszystkich zmuszać do jedzenia tylko warzyw i zabroni wszystkim jedzenia mięsa. Jest zdecydowana różnica – wypowiada się na temat szczepień polityk Konfederacji Jakub Kulesza.

Przykład Australii, jak nie radzą sobie z koronawirusem

– Jeśli chodzi o rozwiązania, bo tutaj już słyszeliśmy, żeby „dołączyć do cywilizowanych krajów”, ze strony przedstawicieli Platformy Obywatelskiej, które mają pewne sprawdzone narzędzia – takie kraje jak Australia wykluczyły się z grona cywilizowanych krajów, wprowadzając przymus szczepień, kary za brak szczepień, areszty domowe i tak dalej – komentuje Jakub Kulesza.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 35

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!