Jan Bodakowski o cenzurze na YouTube

Jan Bodakowski: Segregacja NIEZA$ZCZEPIONYCH! To PEWNE! Totalna CENZURA. Nie ma niezależnych kanałów! [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Jan Bodakowski mówi o cenzurze w Internecie. Dokładnie chodzi o cenzurę na YouTube. Po tym jak, na jego kanale publikował wywiady z dr Zbigniewem Martyką, w którym to mówiono prawdę o koronawirusie oraz o domniemanej pandemii, wtedy YouTube ocenzurował te filmy. YouTube od zawsze słynął z tego, że treści niepoprawne politycznie i prawdziwe są po prostu blokowane. Wobec tego odpowiedzią na to ma być KlubWM (Klub Wolnych Mediów), czyli tak zwany polski YouTube, gdzie nie będzie panować cenzura i będzie można wrzucać dowolne treści, które nie będą blokowane.

Tematyka związana z Covidem nie przechodzi na YouTube. Gdzie są granice tego, co można powiedzieć, a tego, o czym nie wolno nam mówić? Czy musimy być skazani na to, że mówienie prawdy o koronawirusie spotyka się z blokowaniem filmów lub kanałów na YouTube?

Segregacja sanitarna dla osób niezaszczepionych to skandaliczna decyzja. Dlaczego rząd, nie tylko polski, chce izolować osoby, które są przeciwko szczepieniom się? Gdzie wolność człowieka, gdzie zdrowy rozsądek, gdzie zmierzenie się z niewygodnymi faktami na temat szczepionek oraz powikłań, które mogą się pojawić nawet po kilku latach?

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *