wRealu24

Jan Pospieszalski: PiS traci słuch! Sławomir Mentzen: Polski Ład to katastrofa! – wRealu24 [WIDEO]

przez | 16 sierpnia 2021

Tematem przewodnim jest przegląd prasy. Paweł Zdziarski rozpoczyna od „Wojny na wielu frontach”.  Rafał Ziemkiewicz i Jan Pospieszalski piszą o sporze w ramach Zjednoczonej Prawicy, ale nie tylko. Ta wojna i ten konflikt sięga poza szeregi Zjednoczonej Prawicy. Ziemkiewicz mówi, że zażegnano widmo utraty władzy. Jarosław Gowin został wypchnięty za burtę, jednak ten uszczerbek został uzupełniony. Zatem nie dzieje się najlepiej w Zjednoczonej Prawicy.

Zdziarski odnosi się również do artykułu „Czy zabiją nasze dusze?”. Zamiast reparacji wojennych, Niemcy proponują nam wzajemną wymianę młodzieży. Trudno o bardziej bezczelną i cyniczną demonstrację niemieckiej arogancji, buty i bezduszności.

„Zdrada kosztuje”, to artykuł, który odnosi się do lojalności wobec Unii Europejskiej. Jak dotąd nasze relacje z Brukselą można było określić, jako patologiczne i naznaczone naszej strony syndromem sztokholmskim. Ze strachu przed Rosją godziliśmy się na wszystko.

Dr Sławomir Mentzen krytykuje założenia Polskiego Ładu i mówi wprost, jakie niekorzyści niesie ze sobą ten program partii i rządzącej. Podatki w górę dla przedsiębiorców po to, aby w niewielkim stopniu skorzystali na tym osoby najmniej zarabiające. Czy to ma sens?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hydro-solid

w kolejnych wyborach pis przegra