Korwin

Janusz Korwin-Mike OSTRO: PiS SKU***IŁ się do cna!!! [WIDEO]

przez | 11 sierpnia 2021

Korwin-Mikke wypowiedział się w mediach społecznościowych na temat polityki, jaką serwuje nam partia rządząca, czyli Prawo i Sprawiedliwość. Według prezesa partii KORWiN, PiS po prostu się zeszmacił. Korwin-Mikke znany jest ze swoich wolnorynkowych poglądów. Socjalizm to zło, które trzeba wszelkimi możliwymi sposobami zwalczać. Według Korwin-Mikkego Jarosław Kaczyński demoluje nasz kraj.

Korwin często używa określenia „socjaliści z krzyżami w zębach”. Ciekawostką jest fakt, że nie Prawo i Sprawiedliwość, a to w jaki sposób urządzona jest polska polityka, jest największym problemem. Ten system trzeba po prostu zmienić, gdyż jest zły oraz niewydolny.

– Problem nie tkwi w tym, że w Prawie i Sprawiedliwości aż roi się od oszołomów oraz złodziei, lecz polega na tym, że ten system sprzyja korupcji oraz innym patologiom – dodał Janusz Korwin-Mikke w mediach społecznościowych.

– Śp. Stanisław Kociołek (sekretarz PZPR w latach osiemdziesiątych) zauważył, że wystarczy dać władzę i kasę, a sku**ią się, jak my wszyscy – dodał Korwin-Mikke.

Wniosek nasuwa się jeden. W obecnym systemie politycznym oraz gospodarczym nie ma po prostu normalności. Wobec tego musimy zmienić ten system.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *