Janusz Korwin-Mikke szczepienia

Janusz Korwin-Mikke: „Dlaczego ONI nas straszą i ZMUSZAJĄ do ZASZCZEPIANIA się? To proste. Chodzi o…” [WIDEO]

przez | 11 sierpnia 2021

W sprawie „dobrowolnych” szczepień w Polsce głos zabrał Janusz Korwin-Mikke. Otóż jego zdaniem politycy wykorzystują w sposób celowy wystraszone społeczeństwo. To z kolei oznacza, że rozwiązaniem tych problemów najczęściej jest zabieranie społeczeństwu w formie podatków ich pieniędzy i wydawanie ich na rozwiązanie problemu, którego nie ma. Jednak w czasie wydawania pieniędzy od podatników, władza zawsze zabierze trochę dla siebie.

Polityk Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke zauważa również, że źle się dzieje w kraju, kiedy to za straszenie społeczeństwa biorą się politycy, szczególnie ci, którzy są u władzy.

– O to im właśnie chodzi. Oni nie będą gardzić też małymi sumami. To zatem oznacza, że można zarobić na sprzedaży szczepionek na Covid. Tutaj mówimy o paruset miliardach. Jeszcze wcześniej, a dokładnie dwadzieścia lat temu, oni ukradli parędziesiąt miliardów na rzekomą walkę ze świńską grypą. Przecież nie było żadnej epidemii świńskiej grypy, gdyż Polska nie zakupiła żadnej szczepionki na nią.

Korwin-Mikke obala także tak zwaną proszprycową hipokryzję.

– Amerykański Ośrodek Kontroli i Zapobiegania Chorobom niedawno ogłosił, że pojawiła się nowa mutacja koronawirusa o nazwie DELTA i przenosi się tak samo szybko, jak ma to miejsce w przypadku ospy wietrznej lub zwykłego kataru. W tym wypadku chodzi o to, że osoby, które są zaszczepione mogą zarażać się DELTĄ tak samo, jak osoby, które nie są zaszczepione. Argument szczepiaków jest taki, że trzeba zaszczepić wszystkich, gdyż osoby niezaszczepione będą zarażać koronawirusem innych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 35

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments