Janusz Korwin-Mikke imigranci Białoruś

Janusz Korwin-Mikke vs TVPiS: Ci ludzie na ulicach to jest BANDA głupich DURNIÓW! [WIDEO]

przez | 24 sierpnia 2021

W TVP trwa debata na temat tak zwanych imigrantów z Białorusi, którzy okupują granicę polsko-białoruską. Merytorycznie do tej sytuacji odnosi się polityk Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke, który wprost mówi, że tym ludziom nie możemy dać mieszkań, zasiłków i absolutnie niczego. Jak Unia Europejska chce się uchodźcami opiekować, to powinniśmy pozwolić im wyjechać do Niemiec przez Polskę. To zajmie maksymalnie 20 godzin, wiec niech nasi zachodni sąsiedzi się martwią co z nimi zrobić oraz jak im pomóc.

Korwin-Mikke od zawsze sprzeciwia się wszelkiego rodzaju zasiłkom, które demoralizują ludzi. Lewacka Unia chce im pomagać i lituje się nad nimi, więc niech sami ich przyjmą i ugoszczą. Konfederacja mówi stanowcze „NIE!”.

W programie telewizyjnym poruszany jest również problem w związku ze szczepieniami oraz z koronawirusem. Szczepienia tak, ale dobrowolne. Janusz Korwin-Mikke wprost mówi, że nie wolno nikogo zmuszać do obowiązkowych szczepień oraz tych osób, które nie chcą się szczepić, nie wolno szantażować. Stanowisko Konfederacji w tej dziedzinie jest znane od bardzo dawna. Każdy człowiek ma być wolny i ma sam decydować o swoim zdrowiu i życiu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 2 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments