Janusz Korwin-Mikke globalne ocieplenie

Janusz Korwin Mikke vs TVPiS: Trzeba ZMIAŻDŻYĆ zwolenników globalnego ocieplenia, to są GŁUPOTY! [WIDEO]

przez | 14 grudnia 2021

Janusz Korwin-Mikke globalne ocieplenie to niezwykle ważna kwestia, o której musimy dyskutować. – Niemcom będziemy musieli niedługo pomagać. Jeszcze na początek nie będzie trzeba podsyłać im papieru toaletowego, ale na pewno energię elektryczną, bo oni chcą przejść na tę zieloną, to w związku z tym będą mieć potworne trudności. Nam kazano polikwidować elektronie węglowe i to jest nasz problem. Nie trzeba się przejmować tym, co oni tam gadają o tej zielonej energii – mówi polityk Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke globalne ocieplenie

Ktoś nam tłumaczył, że jeśli będzie więcej zielonej energii, to tym będzie ona tańsza. Dobrym pytaniem jest, czy jest szansa na nowe otwarcie? Kanclerz Niemiec mówi, że trzeba postawić na pragmatyzm. W języku dyplomacji można odczytać to, że jest szansa na porozumienie.

Zniszczenia Warszawy. Kto za to odpowiada?

– Co będzie, to się okaże. Chciałem zauważyć, że zniszczenia Warszawy powstały po działaniach wojennych i o ile Polska zrezygnowała z odszkodowań wojennych, to decyzja zniszczenia Warszawy była decyzją kanclerza. Za te zniszczenia Niemcy powinny zapłacić odszkodowania – dodaje Korwin-Mikke.

Wiele mówi się ostatnio o tak zwanej „zielonej” energii. Czy jest to sensowne i korzystne rozwiązanie? Spory cały czas trwają, jednak musimy pamiętać, że Polska opiera się na energii z węgla kamiennego, więc takie szybkie wygaszanie kopalni i przechodzenie na energię „zieloną” na pewno wymagałoby sporo czasu oraz odpowiednich nakładów finansowych. Z tym nie zgadza się Konfederacja, gdyż politycy tej partii uważają, iż póki jest węgiel kamienny, to powinniśmy go wydobywać tak długo, jak to tylko jest możliwe. Janusz Korwin Mikke o globalnym ociepleniu mówi i przedstawia swoje argumenty.

Janusz Korwin-Mikke mówi jak jest o socjalizmie oraz jaki to jest ustrój:

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!