Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke: Żyjemy w czasach NIEWOLNICTWA oraz FAŁSZYWEJ PLANDEMII koronawirusa – Wakacje z Konfederacją [WIDEO]

przez | 4 sierpnia 2021

Janusz Korwin-Mikke odnosi się w swoich wypowiedziach do przymusu szczepień w Polsce. Prezes partii KORWiN nie zgadza się na obowiązkowe zaszczepianie Polaków, gdyż nie ma to nic wspólnego z wolnością. To właśnie Konfederacja stoi na straży wolności w Polsce. Jest to jedyna partia prawicowa w Sejmie Rzeczypospolitej. Nie dajmy się zwieść pozorom, że niby Prawo i Sprawiedliwość można określić partią prawicową.

Korwin-Mikke apeluje także o normalność, której obecnie brakuje w Polsce. W czasie wakacji z Konfederacją polityk mówi o ideałach wolnościowych oraz o niewolnictwie.

– W przeszłości niewolnik mógł zatrzymać dla siebie 10 procent tego, co zarobił. To oznacza, że podatek wynosił 90 procent – zauważa Janusz Korwin-Mikke.

Żyjemy w czasach, kiedy to państwo zabiera Polakom w podatkach aż 83 procent tego, co zarobią. Wobec tego od niewolnictwa dzieli nas tylko 7 procent. Jednak należy pamiętać, że w przeszłych czasach pan opiekował się niewolnikiem oraz dawał mu żywność. W obecnych czasach państwo polskie tego nie robi. Czym zatem żyjemy w czasach niewolnictwa? A może sytuacja jest jeszcze bardziej dramatyczna niż miało to miejsce setki lat temu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
michu

Bardzo dobrze powiedział pozdrawiam